Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

21 yaşındaki fitness eğitmeni, Ethereum ile servet sahibi oldu

Avustralya’nın Melbourne eyaletinde yaşayan bir kişinin Ethereum‘a zamanında 2000$’lık bir yatırım yaptığı ve şimdi ise bu yatırımın değerinin 1 milyon Dolar’ın üzerine çıktığı bildirildi. Fitness eğitmeni olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Jordan Travers, birkaç yıl önce Ethereum’la ilgili kısa bir araştırma yaptıktan elindeki 2000$ ile 5 binden fazla ETH aldı. Ethereum manşetlere çıkana kadar yatırım yaptığını unuttu Çoğu insanda olduğu gibi Jordan Travers da Ethereum dünya çapında manşetlere çıkana kadar yaptığı yatırımı unuttu. Ethereum haberlerini görünce cüzdanına göz atan Travers, cüzdanındaki Ether’lerin...

Avustralya’nın Melbourne eyaletinde yaşayan bir kişinin Ethereum‘a zamanında 2000$’lık bir yatırım yaptığı ve şimdi ise bu yatırımın değerinin 1 milyon Dolar’ın üzerine çıktığı bildirildi.

Fitness eğitmeni olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Jordan Travers, birkaç yıl önce Ethereum’la ilgili kısa bir araştırma yaptıktan elindeki 2000$ ile 5 binden fazla ETH aldı.

Ethereum manşetlere çıkana kadar yatırım yaptığını unuttu

Çoğu insanda olduğu gibi Jordan Travers da Ethereum dünya çapında manşetlere çıkana kadar yaptığı yatırımı unuttu. Ethereum haberlerini görünce cüzdanına göz atan Travers, cüzdanındaki Ether’lerin değerinin 1 milyon Dolar’ı aştığını görünce sevinçten adeta çılgına döndü.

Herald Sun’a konuşan genç adam, o anı şöyle anlattı:

“Ekrana bakakaldım. Kelimenin tam anlamıyla şaşkına döndüm. Hemen annemi aradım, heyecanla çığlık atarak zıpladı. Ve babam… Buna inanmadı.”

Travers, parasıyla ne yapacağına dair soru üzerine şu yanıtı verdi:

“Paramın bir kısmıyla seyahat edeceğim. Bir kısmıyla da kendi işimi kurmak istiyorum.”

Kripto para birimlerindeki meteorik yükselme, olası milyonerler yaratmayı sürdürecek. Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra özellikle diğer altcoin’ler, gelecekte de birçok milyoner daha yaratabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl