Ethereum.com alan adı 10 milyon Dolar’a satışa çıkarıldı

Ethereum.com’a sahip olmak ister misiniz? Bloomberg’de yer alan habere göre bu alan adı şu anda Uniregistry.com üzerinde “yaklaşık olarak 10 milyon Dolar bedelle” satılık olarak listelendi. Uzun bir süredir alan adı yatırımcılığı yapan Ammar Kubba, konuyla ilgili olarak dijital para birimleriyle ilgili alan adlarının sektördeki en büyük trend olduğunu ve bu alan adlarının diğer alan adlarına kıyasla oldukça hızlı bir değer kazandığını söyledi. Kubba, sadece birkaç ay önce InsideCoins.com alan adı için 800$ para ödediğini ve yatırımının şimdiden değerini üçe...

Ethereum.com’a sahip olmak ister misiniz? Bloomberg’de yer alan habere göre bu alan adı şu anda Uniregistry.com üzerinde “yaklaşık olarak 10 milyon Dolar bedelle” satılık olarak listelendi.

Uzun bir süredir alan adı yatırımcılığı yapan Ammar Kubba, konuyla ilgili olarak dijital para birimleriyle ilgili alan adlarının sektördeki en büyük trend olduğunu ve bu alan adlarının diğer alan adlarına kıyasla oldukça hızlı bir değer kazandığını söyledi.

Kubba, sadece birkaç ay önce InsideCoins.com alan adı için 800$ para ödediğini ve yatırımının şimdiden değerini üçe katladığını ifade etti.

Eğer satılabilirse Ethereum.com için istenen 10 milyon Dolar’lık bedel, bu yıl diğer alan adlarının satışından elde edilen bedelleri gölgede bırakacak gibi görünüyor.

Eth.com 2 milyon Dolar’a satıldı

Eth.com, geçtiğimiz ay 2 milyon Dolar’a satılmıştı. Bu rakam, 2017 yılında gerçekleşen en pahalı ikinci alan adı satışı oldu. Mayıs ayında Fly.com, 2.89 milyon Dolar’a satılmıştı.

Öte yandan 2014’te BitcoinWallet.com alan adı, Alex Charfen isimli bir girişimciye 250 bin Dolar karşılığında verilmişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl