Justin Sun: Ethereum için anıt dikeceğiz

TRON'un kurucusu Justin Sun, Vitalik Buterin'in açıklamalarına yanıt vererek "Ethereum'un anısına anıt inşa edeceğiz." dedi.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda TRON ile ilgili alaycı ifadeler kullanmıştı.

Ethereum’un liderliği kaybedip etmediğiyle ilgili bir soruyu yanıtlayan kurucu, Ethereum’un bir dereceye kadar liderliği kaybettiğini kabul etmiş fakat bunun nedeninin ilk proje olmasına ve ondan sonra gelen projelerin Ethereum’dan öğrendiklerinin üzerine katarak ortaya çıkmalarına bağlamıştı.

Buterin, sözlerinin devamında ise TRON’un Ethereum’un liderliğini ele geçirmesi halinde insanlık için ümidini tamamen yitireceğini söylemişti.

TRON‘un kurucusu Justin Sun’dan Buterin’e cevap gecikmedi. Sun, Buterin’in bu açıklamalarından bir gün sonra verdiği karşılıkta “TRON başarılı olduğunda Ethereum’un anısına bir anıt inşa edeceğiz. Vitalik Buterin, Blockchain sektörüne muazzam katkısı ile hatırlanacak!” ifadelerini kullandı.

TRON, Ethereum’u akıllı sözleşme alanında geride bırakma iddiasında. 1.55 milyar dolarlık piyasa değeri ile bugün en büyük 11. kripto para konumunda olan TRON’un bu uzun vadeli hedefini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini zaman gösterecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl