Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Ethereum birkaç yıl içinde 1000$ olacak’

Ethereum tabanlı Aragon platformunun kurucusu Luis Cuende, Ethereum’un geleceğiyle ilgili olarak çarpıcı yorumlar yaptı. Cuende, ICO’ların popülerliğinin hızla artması göz önüne alındığında, Ethereum’un orta vadede 1000$’a çıkmasını beklediğini söyledi. ‘Teknolojinin yarattığı olanakları daha iyi görünce…’ Cuende, şunları kaydetti: “Ethereum’un, bundan bir yıl önce, 13$’ken pahalı olduğunu düşünmüştüm ama bugün teknolojinin yarattığı olanakları daha iyi görünce bu fiyatın ucuz olduğunu düşünüyorum. Ethereum’un birkaç yıl içerisinde 1000$ değerinde olacağına inanıyorum.” En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum tabanlı Aragon platformunun kurucusu Luis Cuende, Ethereum’un geleceğiyle ilgili olarak çarpıcı yorumlar yaptı. Cuende, ICO’ların popülerliğinin hızla artması göz önüne alındığında, Ethereum’un orta vadede 1000$’a çıkmasını beklediğini söyledi.

‘Teknolojinin yarattığı olanakları daha iyi görünce…’

Cuende, şunları kaydetti:

“Ethereum’un, bundan bir yıl önce, 13$’ken pahalı olduğunu düşünmüştüm ama bugün teknolojinin yarattığı olanakları daha iyi görünce bu fiyatın ucuz olduğunu düşünüyorum. Ethereum’un birkaç yıl içerisinde 1000$ değerinde olacağına inanıyorum.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl