Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

ABD’nin önde gelen bankasının üst düzey yetkilisi: Ethereum, Bitcoin’den üstün

1931 yılından beri faaliyette olan ABD’li banka Brown Brothers Harriman’ın üst düzey yetkilisi Mike McGovern, Ethereum Blockchain’inin Bitcoin Blockchain’inden daha üstün olduğunu söyledi. ‘Daha az maliyetli ve daha fazla uygulama alanı var’ McGovern, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bitcoin Blockchain’ine ve Ethereum Blockchain’ine baktığımızda Ethereum’un üstün olduğu kuşkusuzdur. Daha az elektrik gerektirdiği için Ethereum, Bitcoin’den daha az maliyetli. Sadece Bitcoin’den daha ucuz değil, daha sağlam bir teknolojisi var ve basit mali işlemlerin dışında daha fazla uygulama alanında kullanılabiliyor.” McGovern’ın bu...

1931 yılından beri faaliyette olan ABD’li banka Brown Brothers Harriman’ın üst düzey yetkilisi Mike McGovern, Ethereum Blockchain’inin Bitcoin Blockchain’inden daha üstün olduğunu söyledi.

‘Daha az maliyetli ve daha fazla uygulama alanı var’

McGovern, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bitcoin Blockchain’ine ve Ethereum Blockchain’ine baktığımızda Ethereum’un üstün olduğu kuşkusuzdur. Daha az elektrik gerektirdiği için Ethereum, Bitcoin’den daha az maliyetli. Sadece Bitcoin’den daha ucuz değil, daha sağlam bir teknolojisi var ve basit mali işlemlerin dışında daha fazla uygulama alanında kullanılabiliyor.”

McGovern’ın bu sonuca varması kolay olmadı. McGovern, beş yıl boyunca Blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yürütmüştü.

McGovern’in bu değerlendirmeleri, bankanın politikasını yansıtıyor olması açısından üzerinde durulması gereken bir durum.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl