Santiment’e göre parlamaya hazır 3 altcoin

Santiment, yakın zaman önce gerçekleştirdiği analizde, kısa vadede performansıyla Bitcoin'i geride bırakacak üç altcoin olarak ETH, LINK ve REN'i sıraladı.

grafik

Kripto para analiz şirketi Santiment’e göre, üç altcoin kısa vadede Bitcoin’den daha çok yükselmeye eğilimli görünüyor.

Şirket, 7 Temmuz’da analiz ettiği kripto paralar arasından en “bullish” görünüme sahip olanın Chainlink (LINK) olduğunu iddia ediyor. LINK, ülkenin ilk ulusal düzeydeki Blockchain birliği olan Çin’in Blockchain Hizmetler Ağı’nın (BSN) platformun teknolojisini kullandığını açıklamasının ardından 9 Temmuz’da 6.51 dolara ulaşmıştı.

Şirket, performansıyla Bitcoin’i geride bırakacağına inandığı diğer altcoin’lerin ise Ethereum (ETH) ile Ren (REN) olduğunu açıkladı.

Şirket, üç metrikte her varlığın üç günlük ortalamalarını dikkate aldı. Bunlar, Günlük Etkin Adresler, NVT Oranı ve Tüketilen Duygu Hacmi olarak sıralanıyor.

Santiment, her bir kripto parayı 0 ila 10 arasında değişen bir derecelendirme sistemiyle ele alıyor. 0, düşüş eğiliminin, 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını işaret ediyor. 5 rakamı ise fiyatın yatay seyredeceği anlamına geliyor.

Yukarıdaki değerlendirmelerden hareketle ETH, 6.8 puanla hafif yükseliş eğilimi taşıyor. LINK değerlendirmeden 7.2 alırken REN 6.3, SNX ise 4.5 aldı. SNX’in puanı nötr olduğu veya hafif bir düşüş eğilimi gösterebileceği anlamına geliyor.

Şirket, bu puanların hiçbirinin Santiment’in uzun vadeli görüşünü yansıtmadığı konusunda uyarıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl