Crypto Rating Council’den 5 popüler altcoin’e not

Kripto para sektörünün büyük oyuncuları tarafından oluşturulan Crypto Rating Council (CRC), kapsamına aldığı 5 yeni kripto para için derecelendirmelerini yayınladı.

altcoin nedir nasıl alınır

Coinbase, Kraken ve Bittrex gibi kripto para sektörünün önemli oyuncularının bir araya gelerek oluşturduğu Crypto Rating Council (CRC); Ethereum Classic, Dash, Cosmos, Horizen ve Livepeer kripto paraları için de derecelendirmelerini yayınladı.

Oluşum, kripto paraları 1 ve 5 arasında derecelendiriyor ve en yüksek değer, bir token’ın menkul kıymet olduğunu, en düşük değer ise olmadığını gösteriyor. Bir kripto paranın derecesi 5’e ne kadar yakınsa bu onun menkul kıymet olarak sınıflandırılma ihtimalinin o kadar yüksek olduğu anlamına geliyor.

Eklenen son kripto paralar ve notları şu şekilde:

  • Cosmos (ATOM) – 3.75
  • Dash (DASH) – 1.0
  • Ethereum Classic (ETC) – 2.0
  • Horizen (ZEN) – 1.0
  • Livepeer (LPT) – 3.75

CRC şu anda 25 kripto para için derecelendirme sağlıyor. Menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmayacağı en çok merak edilen kripto paralardan biri olan XRP’ye 4.00 notu veriliyor. Derecelendirmede en yüksek notu Polymath ile Maker alırken bu iki kripto para da 4.50 ile listeleniyor. Listenin tamamı için: https://www.cryptoratingcouncil.com/asset-ratings

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl