Proof of Live ile tanışın: Ethereum eRush nedir ve madenciliği nasıl yapılır?

Madenciliğe bambaşka bir kolaylık getiren Ethereum eRush (EER) ile isteyen herkes sadece 10 dakikada madencilik yapmaya başlayabilecek ve her blokta ortaya çıkan 16.384 adet EER'den payına düşeni alabilecek. Bir ayda 375 madenciye ulaşan Ethereum eRush ağına her gün en az 10 kişi dahil oluyor.

Ethereum eRush sponsorluğunda

Proof of Live konsensüs algoritmasının icadı ile birlikte dünyada yepyeni bir madencilik biçimi keşfedildi. Bu yeni madencilik biçiminin üzerine inşa edilen Ethereum eRush (EER) ile madenciliğe bambaşka bir kolaylık getiriliyor.

İsteyen herkes sadece 10 dakikada süren kurulumla beraber hemen madencilik yapmaya başlayabilir. Proof of Live sisteminde kullanıcılar, bilgisayarın 24 saat açık kalması, internete bağlı olması ve Pol Miner programının aktif çalışması şartı ile blok çözüldüğünde canlı olduğunu kanıtlayarak kontrata imza atar ve stake ettiği miktara oranla her blokta ortaya çıkan 16,384 adet EER üretiminden pay alır.

Ethereum eRush ile ilgili tüm detaylar ve sorular için tıklayın: http://bit.ly/2VpEWqU

Herhangi bir CEO’su bulunmayan, açık kaynak kodlu ve merkeziyetsiz bir proje olan Ethereum eRush’ta toplam arz 24,092,240 adet. Ayrıca her 730 blokta bir bölünme gerçekleşecek. İlk bölünme gerçekleştiğinde her blok çözüldüğünde ortaya çıkan 16,384 adet EER, 8,192 EER adede düşmüş olacak ve her bir madenci sayısına düşen pay azalacak. Bir aylık süreç içerisinde 375 madenciye ulaşan EER’nin sisteminde her gün en az 10 kişi madencilik yapmaya başlıyor. Ekonominin temel kuralı gereği, bu şekilde arz giderek azalırken talep arttıkça EER’nin fiyatının artacağı öngörülüyor.

Transferle birlikte alfanumerik not gönderimi

Ethereum eRush’ın bir başka dikkat çeken özelliği, Memo’nun yanında alfanumerik metin gönderme imkanı da tanıyor olması. Böylece kullanıcılar, kripto para transferiyle beraber not da gönderebilecekler ve karşı tarafa transferle ilgili bilgi iletebilecekler.

Dahası, Ethereum eRush’ın ticari sahalara entegrasyonu çok basit. EER, işletmelerin kripto para ödemesi almalarının önündeki büyük engelleri ortadan kaldırıyor. E-ticaret şirketleri, EER’yi 1 saat içinde entegre edip hemen kripto parayla ödeme almaya başlayabilirler. Üyeler dilerse sitedeki ID numarasını EER’nin Memo özelliği sayesinde şirkete bir defaya mahsus bildirip kolayca dilediği alışverişi yapabilirler.

İki borsada daha listeleniyor

Ethereum eRush, şu anda Sistemkoin borsasında işlem görüyor. 2 Mart tarihinde Coinsbit borsasında ve 16 Mart tarihinde ise önde gelen Çin borsalarından IDCM’de listelenecek.

Nasıl EER madencisi olunur?

Ethereum eRush (EER) madencisi olabilmek için öncelikle içinde en az 0.2 Ether olan bir Ethereum cüzdanına sahip olmak gerekiyor. Daha sonra infura.io gibi bir web3 sağlayıcısı ve bir miktar Ethereum eRush coini stake ederek (minimum 100 EER, maksimum 2999 EER) madencilik yapmaya başlanabiliyor.

Detaylı anlatım için tıklayın: http://bit.ly/2I1G38g

Sosyal medya linkleri


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

5 yorums

 1. Atakan Cevapla

  İnceledim mantıklı çok yönü var. Neden Türkiye den de sağlam bir proje çıkmasın. Bu sektörün atardamarlarından biri Türkiye dir. kendi cüzdanını geliştiren bir proje. mevcut özellikleri de anlatılmış yazıda. tebrik etmek lazım. ponzi olması imkansız çünkü kasa yok şirket yok. kar vaadi yok. üret ve her gün ürettiğini nakite çevirebilirsin. keşke ponziler de böyle olsa

  bir kerede destek çıksak ama hep karalama peşinde milletimiz. yazık. inşallah güzel işler yaparsınız ETHEREUM RUSH o sahiplenenler

 2. tosuncuk2020 Cevapla

  Geleceği olmayan bir tokat projesi başka bir şey değil.
  PoA’yı al iki makyaj ekle koşullu bir faucet üret adı POL olsun, erc20 madencilik olsun…
  Ölçeklenebilir bir tarafı yok sürdürülebilir değil, 24M token var 2999 stack ile 8033 madencide supply bitiyor. Dünyayı token dağıtımında online olan maksimum 8033 madenci değiştirecek.. vay be 😀
  Özetle erken girenin (ağırlıklı olarak yaratıcının) kendinden sonra platforma katılan madenciye stack yapacağı tokeni satıp, ekosistem kilitlenince de kimsenin hiçbir şey satamayacağı bir proje. Memo falan hikaye. Codycross havuzundan aparma bir de yarışma yapmışlar 4 dakikada sorulara cevap veriyorsun ilk 5 EER kazanıyor sitenin sertifikası yok.
  Dokümanlarda kullanılan İngilizce zaten fecaat. Hatalarla dolu.
  Projeyi tanıtan topluluk da vasat.
  Şimdiden 10k 20k+ transferler var.
  Takdir ettiğim tek bir noktası var, kripto cahili bir ülkede kolay para kazanmanın şık bir yolunu bulmuşlar. Emek verilmiş bir dolandırıcılık modeli.

  1. Zaza Cevapla

   Seni insan olmaya davet ediyorum
   Senin baba bildiğin adam senin baban değil desem aklına ne gelir soru işareti beynini kemirir demi iftara böyle birşey işte senin yaptığın yorum karalama
   İnsanların beyninde soru işareti oluşturmak bu yorumun yüzünden birileri girmedi vaz geçti peki tersini düşün proje başarıya ulaşsa ciddi rakamlara gelse 1 eer 1000 dolar olsa seni öpecek kişi sayısını tahmin ediyonmu kral bu tarafından hiç baktinmi zaten emin adımlarla ilerliyor bu gün bile 3000 satoşi civarı 1 eer lafla peynir gemisi yürümez

 3. Crypto ghost Cevapla

  Eer denilen proje tokatçıdır. Paranızı alıp kaçacaklar

  1. Zaza Cevapla

   Merkezi olmayan bir projeden bas ediyorsunuz trus walet cuzdanima odullerim geliyor ve istediğim zaman gönül rahatlığı ile sistem coinde eer btc perinden satip paramı cebime koyuyorum ve herkes için geçerli iken bu durum beni kim tokatliyabilir kıskançlık seninkisi brader dünyanın hiç bir yerinde kendi halkını kendi insani çekemeyen başka bir topluma rastlanamazsiniz başarıyi taktir etmek bu kadar mı zor bizim insanimizda