Ether türev ticareti, piyasaya hızlı bir şekilde yaklaşıyor

Ether türev ticareti, Ether piyasasına hızlı bir şekilde yaklaşıyor. Yatırımcılar, yakında daha kompleks bir yatırım ortamıyla karşılaşacaklar.

Ethereum yatırımcıları yakında daha kompleks bir yatırım ortamıyla mücadele etmek zorunda kalacak, çünkü Ether opsiyonları ve vadelileri, piyasa hızlı bir şekilde yaklaşıyor.

Yakın zamanda yayınlanan bir habere göre fiziksel Bitcoin türevleri sunmak için CFTC tarafından regüle edilmiş ilk kripto para varlık yönetimi platformu olan LedgerX, opsiyonlar ve swap’lar dahil olmak üzere Ether’e bağlı opsiyon ürünlerini başlatmaya hazır.

LedgerX’e yakın kaynaklar, CFTC yetkililerinin 5 Ekim’deki toplantıdan sonra onay kararı vermeyi planladıklarını bildiriyor.

LedgerX, Ether opsiyonlarını faaliyete almak için hazırlanan tek grup değil. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında tamamen regüle edilmiş ilk Bitcoin vadeli piyasasını başlatan CBOE de yakında bir Ether vadelisini piyasaya sürecek.

Bitcoin vadelileri, Bitcoin’in hızlı düşüşüne neden olmadan önce 19,000 dolara ulaşmasını sağlamıştı. Bazı analistler, Ether opsiyonlarını, kurumsal yatırımcılarının önündeki giriş engelini ortadan kaldıracak olan büyük bir artı olarak görüyorlar. Ethereum ürünlerinin, Bitcoin’deki etkiyi yaratıp yaratmayacağı merakla bekleniyor.

→ MONERO’DA CİDDİ BİR HATANIN KIYISINDAN DÖNÜLDÜ

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl