ethereum-eth (3)

Bitcoin’in 67 bin dolar ile rekor kırmasının ardından Ether de yeni rekor yolunda ilerliyor. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para olan Ether, şimdiye kadarki en yüksek seviyesini Mayıs ayında 4 bin 372 dolar ile görmüştü. ETH, bugün 4 bin 241 dolara kadar ulaşsa da henüz önceki rekorunu aşmış değil. ETH için kısa vadede takip edilecek önemli seviyeler hangileri? Teknik grafikte son durum şöyle:

Günlük grafikte bayrak formasyon yapısının aktif olduğunu ve yükseliş eğilimli olduğunu önceki analizlerimizde belirtmiştik. Bayrak formasyonu ilk hedefini aldıktan sonra 3984 direncini hacimli bir mum ile kırdı ve üstünde kapanış yaptı. Bu seviye artık güçlü bir destek seviyesi olarak takip edilebilir. Yükselişlerde Harmonik Butterfly formasyonunun tamamlandığı seviye, 5098 takip edilebilir. Öncesinde 4402 direnç seviyesi önemli. Düzeltme hareketi olur ise 3984 ve 3700 destek seviyeleri takip edilmeli.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 1 gün

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – 67 bin dolar sonrası Bitcoin’i ne bekliyor?

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl