Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum fiyat analizi: ETH grafiğinde izlenecek seviyeler

Ethereum eth altcoin

Bitcoin fiyatındaki düşüşle beraber Ethereum başta olmak üzere altcoin’ler de büyük değer kayıplarına uğradı. ETH, 3 bin 154 dolara kadar geriledi. Piyasa değeriyle Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para olan ETH’de güncel görünüm nasıl?

Ethereum: ETH/USDT

Takip ettiğimiz yükseliş kanalı sert kırılıp altında mum kapanışı yaptı. Aynı zamanda destek olarak belirlediğimiz seviyenin altında mum kapanışı yaparak destek-direnç dönüşümü oluşumunu ThrowBack ile test edip düşüşüne devam eden fiyat, ikinci destek seviyesi olarak belirlediğimiz 3160 seviyesine kadar düştü. Tekrar 3605 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapmadığı sürece düşüş trendi devam eder. Düşüşlerde takip edeceğimiz Destek seviyesi 3160 ve 2976 seviyeleridir. Yükselişlerde ise 3605 ve daha sonra 4162 seviyeleri takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl