Ethereum fork’u ETHPoW (ETHW) 5 saatte yüzde 70 arttı

Ethereum Proof of Work çatalı olan ve bir grup Ethereum madencisi tarafından desteklenen ETHPoW, Ethereum'un Merge gümcellemesi esnasında büyük bir ralli yaptı ve bu sabah saatlerinde %70'lik artış yaşadı. ETHPoW, ciddi yükselişini ise sürdüremedi.

Kripto para dünyasının son dönemde en çok konuşulan ve bir hata oluşup oluşmayacağı merakla beklenen güncellemesi Merge, bu sabah TSİ 09:42’de başarılı bir şekilde gerçekleşti. Bir grup Ethereum madencisi tarafından desteklenen ETHPoW token’ı ise Merge öncesi ve sonrasında önemli bir yükseliş kaydetti.

5 saat içinde %70 yükselip düştü!

Token yaklaşık 5 saatlik süre içerisinde 34 dolardan 60.6 dolara kadar yükseldi ancak bu yükseliş çok kısa sürdü ve ETHW haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 27 dolardan işlem görüyor. Token 8 Ağustos günü de 141 dolar ile ATH yapmış, 13 Eylül günü ise tüm zamanların en düşük seviyesi olan 26 dolara inmişti. Şimdi de bu seviyenin hemen üstü olan 27 dolarda işlem halinde… ETHW token’ı FTX, Gate.io, Bybit, Poloniex gibi borsalar tarafından listelenmiş durumda…

Dolaşım arzı da piyasa değeri de hala belli değil

Öte yandan token yaklaşık 1 aydır işlem görüyor olmasına rağmen hala resmi başlangıcı/açılışı da yapılmış değil. Projenin arkasındaki ekibin önümüzdeki 24 saatlik süreçte ana ağı başlatması bekleniyor. Hatta token’ın şu an hala, ne bir piyasa değeri ne de belli olan bir dolaşım arz sayısı bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl