Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum grafiğinde büyük geri çekilme sonrası son durum

ethereum kripto para

Bitcoin’deki değer kaybı, Ethereum’da iki kat daha fazla gerçekleşti. Piyasa değeriyle en büyük altcoin olan ETH, son yedi gün içinde yüzde 35 düşüşe uğradı. ETH’de bir yükseliş hareketinin başladığından söz edebilmek için 2 bin 903 dolar seviyesinin üzerinde mum kapanışı gerekiyor. Haftanın ilk gününde ETH grafiğinde son durum şöyle:

Ethereum – ETH/USDT

Sert düşüş hareketinden sonra Direnç-Destek dönüşümünden tepkisini alan fiyat hareketi 2000 seviyelerinde tutundu. 1888 seviyesini hacimli bir mum ile kırıp altında mum kapanışı olur ise 1290 seviyelerine kadar düşüş devam edebilir. 2903 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapmadan yükseliş hareketi başladı diyemeyiz. Fiyat hareketimizin 4 saatlik grafikte oluşturduğu çift dip formasyonun boyun çizgisi kırılır ve formasyon hedefini alır ise tekrar yükseliş trendini başlatabilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Güncel Bitcoin fiyat analizi

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl