Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum madenciliği, Kıbrıs ve Kamboçya’dan daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor

Raporlara göre, Ethereum’un dünya çapında tükettiği enerji, Kıbrıs’ın yanı sıra Kamboçya ve Brunei‘den de daha fazla. Business Insider, Digiconomist kurucusu Alex de Vries’in araştırmasını gerekçe göstererek, “Standart ev donanımı ile Ethereum madenciliği, 4.2 Terawatt saat (tWh) kadar enerji tüketebilir” ifadesine yer verdi. Bitcoin ve Ethereum, toplamda İzlanda, Ürdün ve Dominik’i geçiyor Bitcoin ve Ethereum’un toplam tükettiği enerji, Ürdün, İzlanda ve Dominik Cumhuriyeti’nin toplam tükettiği enerjiyi aşıyor. Bitcoin’e göre hala oldukça ucuz Ödeme sistemleriyle ilgili olarak öngörülebilir bir şekilde kripto para...

Raporlara göre, Ethereum’un dünya çapında tükettiği enerji, Kıbrıs’ın yanı sıra Kamboçya ve Brunei‘den de daha fazla.

Business Insider, Digiconomist kurucusu Alex de Vries’in araştırmasını gerekçe göstererek, “Standart ev donanımı ile Ethereum madenciliği, 4.2 Terawatt saat (tWh) kadar enerji tüketebilir” ifadesine yer verdi.

Bitcoin ve Ethereum, toplamda İzlanda, Ürdün ve Dominik’i geçiyor

Bitcoin ve Ethereum’un toplam tükettiği enerji, Ürdün, İzlanda ve Dominik Cumhuriyeti’nin toplam tükettiği enerjiyi aşıyor.

Bitcoin’e göre hala oldukça ucuz

Ödeme sistemleriyle ilgili olarak öngörülebilir bir şekilde kripto para birimlerinin güç gereksinimleri Visa gibi geleneksel ağlarla ilişkili olan sistemlerden daha fazladır. Bununla birlikte işlem başına Ethereum, Bitcoin’den madencilik maliyetleri konusunda halen oldukça ucuz.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl