Ethereum konferansı Devcon 2022’ye giden Solana ekip üyesi soyuldu

Ethereum blok zinciri üzerinden çalışan ikinci katman girişimi Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, “güvenlik endişeleri nedeniyle” Kolombiya’nın başkenti Bogota’da gerçekleştirilecek Devcon 2022’ye katılmayacağını söyledi. Ayrıca, Bogota havalimanında Solana’dan bir kişinin de soyulduğu bildirildi.

Devcon, Ethereum geliştiricileri, araştırmacıları ve kurucuları için teknik konular odaklı bir konferans. Her yıl dünyanın farklı bir şehrinde düzenlenen Devcon, bu sene ise Bogato’da yapılacak. Ethereum Vakfı Araştırmacısı Danny Ryan ve Ethereum Vakfı İcra Direktörü Aya Miyaguchi gibi önde gelen isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik 11-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Tweet atıp sildi

Sandeep Nailwal Twitter hesabından paylaştığı mesajda, ETH topluluğundan arkadaşlarıyla buluşma fırsatını kaçırdığı için üzgün olduğunu ifade ederek güvenlik endişeleri nedeniyle Bogota, Kolombiya’daki Devcon 2022’ye katılmayacağını söyledi. Nailwal mesajını yayımladıktan kısa bir süre sonra tweetini sildi.

Solana ekip üyesi soyuldu

Nailwal daha sonra Solana ekibinin bir üyesinin Bogota havaalanında soyulduğu iddialarını paylaşan Rok Capital Araştırmacısı @Crypto_McKenna‘dan bir tweeti de retweet’ledi. Polygon kurucu ortağı, “Tweet attıktan hemen sonra bunu gördüm. Dikkat edin arkadaşlar!” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl