Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum konferansına korona virüsü engeli

Bu sene Viyana'da gerçekleşecek olan ve Çinliler tarafından organize edilen Ethereum konferansı EDCON 2020, korona virüsünden dolayı iptal edildi.

En önemli Ethereum konferanslarından biri olan EDCON 2020, korona virüsü nedeniyle iptal edildi.

Etkinlik ekibinden yapılan resmi açıklamada, “EDCON 2020’nin iptal edildiğini duyurduğumuz için üzgünüz. Bu karar, güvenlik ve sağlık göz önüne alındığında ev sahibi şehir Viyana, mekan sağlayıcısı WU Üniversitesi, tüm katılımcılar ve konuşmacılar için zor ama gerekli bir karardı. Ethereum topluluğunun iyiliği bizim için en önemli şey. Bu olağanüstü dönemde ortaklarımız, sponsorlarımız ve tüm Ethereum topluluğundan gelen destek ve anlayış karşısında minnettarız. Ethereum ve toplumu destekleme misyonumuza devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. EDCON 2021 daha iyi ve daha güçlü olacak!” ifadeleri kullanıldı.

Bugüne kadar korona virüsü nedeniyle birçok uluslararası konferans iptal edildi. Bunlar arasında en dikkat çekeni Mobil Dünya Kongresi oldu.

Son verilere göre, dünya çapında yaklaşık 80 bin korona virüsü vakası tespit edildi. Bunların 77 bini Çin’de. Çin’den sonra en çok vakaya rastlanan ülke 602 ile Güney Kore. Hastaların 23 bini iyileşirken yaklaşık iki bin 500 kişi hayatını kaybetti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl