Reddit’in kurucu ortağı: Ethereum bu yıl 15 bin dolara çıkabilir

Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian, 2018'de Ethereum'un fiyatının 15 bin dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi.

Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, 2018’de Ethereum‘un fiyatının, 15 bin dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi.

Şu anda, 2012 yılında kurduğu girişim şirketi Initialized Capital’da tam zamanlı çalışan Ohanian, Fortune’a verdiği röportajda Ethereum’a ilişkin fiyat tahmininde bulundu.

Ohanian, bu projenin şu anda var olan herhangi bir kripto para biriminden daha uzun vadeli bir potansiyele sahip olduğuna inandığını açıkladı.

‘Bitcoin 20 bin, Ethereum 15 bin dolar olacak’

Ohanian, “Hala biraz Bitcoin tutuyorum ve bence Bitcoin bir değer deposu olmaya devam edecek. En çok da Ethereum hakkında daha olumlu düşünüyorum. Yılın sonunda Bitcoin 20 bin dolar ve Ethereum da 15 bin dolar olabilir. ” ifadelerini kullandı.

Bu tahmine göre, Ethereum’un sadece yedi ay gibi kısa bir sürede piyasa değerini 67 milyar dolardan 1.5 trilyon dolara çıkarması gerekiyor. Bitcoin ise tüm zamanların en yüksek seviyesine dönerken piyasa hacmini 340 milyar dolara getirmeli.

‘Blockchain, yeni internetin temelini oluşturacak’

Röportajın başka bir yerinde Ohanian, Blockchain ile ilgili yatırımlarını 2018’deki çabalarının odak noktası haline getirmeye kararlı olduğunu ve bu teknolojinin yeni internetin temelini oluşturacağını düşündüğünü söyledi.

Ohanian, “Geçen yıl yapay zeka ve makine öğrenimi ile ilgiliydi. Bu yıl ise komple Blockchain ile ilgili.” ifadelerini kullandı.

→ BU AŞAMADA BİTCOİN VE ETHEREUM’A YATIRIM YAPMAK GÜVENLİ Mİ?

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. kazocan Yanıtla

    elime gecerse bunlari hepsini dovecem
    ethreumun degeri 5 dokar normalde buyuk balinalar elerindeki ethleri satmadigi icin degeri bukadar
    zirmo senin dedigin olmasi icin piyasanin 4 trilyon dolar olmasi lazim