“Ethereum, yıl sonuna kadar 2500 dolara çıkabilir”

Finansal danışmanlık şirketi DeVere Group, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum'un bu sene içinde rekor bir seviyeye gelebileceğini ve şu andaki fiyatının dört katına çıkabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Finansal danışmanlık şirketi DeVere Group, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum‘un bu sene içinde rekor bir seviyeye gelebileceğini ve şu andaki fiyatının dört katına çıkabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

DeVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, MarketWatch’a yazdığı e-postada, Ethereum’un fiyatının bu yıl önemli ölçüde artacağını tahmin ettiğini, 2018 yılının sonunda fiyatının 2 bin 500 dolara çıkabileceğini ve 2019 ile 2020 yıllarında da artış gösterebileceğini belirtti.

Green, “Bu genel yükseliş üç sebepten dolayı gerçekleşecek. İlk olarak daha fazla platform Ethereum’u bir ticaret aracı olarak kullanacak. İkincisi Ethereum tarafından akıllı sözleşmelerin kullanımı artacak ve üçüncü olaraksa merkezi olmayan bulut bilişimi.”

Green ayrıca, kripto para birimi sektöründeki düzenlemenin kaçınılmaz olduğunu, bu düzenlemelerin de piyasada uzun vadeli güveni sağlayacağını söyledi.

Ethereum şu anda yaklaşık yüzde 4 artışla 662 dolar seviyesinde. Ether’in mevcut piyasa değeri ise 65 milyar dolar.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl