Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Milyarder Mark Cuban’ın paylaşımı, Ethereum cüzdanındaki token’ları ortaya çıkardı

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in çoğunluk hissesine sahip olan ve özellikle medya dünyasında çeşitli yatırımları bulunan Mark Cuban’ın Twitter’da yaptığı bir paylaşım aslında onun Ethereum cüzdanında hangi token’lara sahip olduğunu ortaya çıkardı.

4 milyar doların üzerinde bir servete sahip olan ünlü iş insanı, Twitter hesabından kendisinin üzerinde Dallas Mavericks ürünleriyle dans ettiği bir paylaşım yaptı. Bu aslında, Rarible üzerinden satın alınabilecek bir NFT’ydi.

O NFT’ye 9 bin 500 dolar

Dijital koleksiyon sitesi olan Rarible’da Cuban’ın bu NFT’sine 7.3 WETH (yaklaşık 9500 dolar) verilmesi de dikkat çekiyor. 9 tane kopyası olan bu NFT’nin bulunduğu sayfadan Cuban’ın profil sayfasına gidildiğinde ise başka bir cüzdan tarafından fonlanan açık bir adres görülüyor.

0.5 ETH’lik cüzdan

Cüzdanda ise; OPEN Governance Token, HYVE ve MASQ başta olmak üzere toplamı yarım Ethereum’dan biraz fazla olan ERC 20 token’larının olduğu görülüyor. Görünen token’lar şöyleydi:

CyperFi Token (CFI), Unilayer (LAYER), Growth (GRO), BOND (BOND), Open Governance Token (OPEN), Trace (TRAC), MASQ (MASQ), Hypno (HYP), HYVE (HYVE), Reserve Rights (RSR), BRADS (BRDS), YTHO (YTHO), Badger (BADGER)

Cuban, cüzdanının içeriğinin görülebilmesiyle ilgili atılan bir tweet’e ise “Kesinlikle shitcoin’lerden payımı aldım” diye cevap verdi.

Geçen sene Nisan ayında, sadece 130 dolarlık Bitcoin’e sahip olduğunu belirten Cuban, kısa süre önce ise son dönemde kripto paralara ilgisi olduğunu ve Coinbase’de geçmişte açıkladığına oranla daha fazla yatırımı olduğunu belirtmişti.

Tabii ki HYVE ve MASQ gibi coin’ler Coinbase borsasında yok ancak Cuban’ın açıklamalarından sonra GameStop hisselerine benzer bir yükseliş yaşama ihtimalleri de olabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl