Monero’nun Ethereum katili tanıtıldı: Tari

Monero'nun lider geliştiricisi Riccardo Spagni'nin de kurucu ortakları arasında yer aldığı Tari ile sadakat puanları, konser biletleri ve oyun içi öğeler artık yakında Monero ağı üzerine kurulu yeni bir protokolde görünecek.

Sadakat puanları, konser biletleri ve oyun içi öğeler artık yakında Monero ağı üzerine kurulu yeni bir protokolde görünecek.

En büyük gizlilik odaklı kripto para olan Monero‘nun kurucuları ve büyük bir bilet dağıtım şirketi olan Ticketfly, Monero blok zinciri üzerinde inşa edilen yepyeni, açık kaynaklı bir protokol başlatmak için bir araya geldiler.

Kurucu ortak Naveen Jain, Tari olarak adlandırılan bu yeni dijital varlık protokolünün karşılanamaz token’ları desteklemeye yardımcı olacağını söyledi -sahiplik bilgisinin bulunduğu biletler gibi (CryptoKitties’i düşünün) benzersiz özelliklere sahip token’lar.

Jain, sözlerinin devamında Tari’nin hedefinin her türlü dijital varlığı desteklemek olduğunu, protokolün video oyunları ve hatta doğal varlıkları bile destekleyebileceğini söyledi.

Tari’nin dijital varlıklara olan yaklaşımın çeşitli nedenlerden ötürü benzersiz olduğuna inandığını belirten Jain,  kendilerini bu yolda kanıtlamak istediklerini söyleyerek, “Bunun güven sağlamak ve topluluğumuzun inşası için harika bir yöntem olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Bir başka kurucu ortak Dan Taree ise perakende ve video oyunları da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde dijital biletlerin, ürünlerin ve ödül puanlarının dağıtımını ve transferini iyileştirme yönünde bir planları bulunduğunu vurguladı.

Tari’nin kurucu ekibinde Monero’nun proje liderli Ricardo Spagni de yer alıyor.

→ BİRLEŞMİŞ MİLLETLER VE IOTA ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

 1. abuzer@hotmailcim Yanıtla

  madem oyle ethereum katili olacaktin monero ile yapsaydin 🙂 yenilen pehlivan gurese doymaz
  bir kez senin kafan ethereumun kurucu kadar calismaz neden diyecen
  vitalik zayif sen ise obezite birisin
  ogrendigin seyi aklinda tutma oranin zayifa gore biraz zor zirto 🙂
  sen kim vitalik kim
  amir taaki gordunmu oda zayif herfin kafasi su gibbi calisiyor ustelik
  Amir taaki ile silah silah yoladsligi yapip savastim