Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum (ETH), PancakeSwap (CAKE): Bugün rekor kıran 6 altcoin

Bitcoin‘in dominansı düşmeye devam ederken en büyük ilk 100’de Ether başta olmak üzere bazı altcoin’ler fiyat anlamında yeni rekorlar kırdı.

Piyasa değeriyle Bitcoin’in ardından ikinci kripto para olan Ether, bugün 2 bin 800 dolar ile önceki zirvesini aştı. ETH, son üç ayda yüzde 100, son altı ayda yüzde 600 arttı.

Merkezi olmayan borsa Uniswap’ın token’ı UNI, bugün 44 dolar ile yeni bir zirveye ulaştı. UNI’nin üç aylık performansı yüzde 188 ve altı aylık performansı ise yüzde bin 510 oldu.

Binance Smart Chain üzerinde çalışan merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ın token’ı CAKE de bugün rekor kıran altcoin’lerden biriydi. CAKE, gün içinde 44 dolara çıktı. CAKE’in üç aylık fiyat hareketi yüzde 2 bin 500 ve altı aylık fiyat hareketi ise yüzde 10 bin olarak kaydedildi.

Polygon (MATIC), 0.92 dolar ile rekor elde etti. Polygon, üç ayda yüzde 2 bin 100 ve altı ayda ise yüzde 6 bin 100 yükseldi.

Bitfinex’in kripto parası UNUS SED LEO (LEO) bugün 2.40 dolar ile rekor kıran bir başka altcoin. LEO, üç ayda yüzde 80 ve altı ayda ise yüzde 90’lık bir performansa ulaştı.

Waves (WAVES), yeni rekorlarla ilerlemeye devam etti ve bugün neredeyse 24 doları gördü. Kripto para üç ayda yüzde 250 ve altı ay içinde yüzde 635 değer kazandı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl