Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’den Rusya’da sıcak temaslar

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, Rusya’da farklı şehirlerde gerçekleşecek olan birtakım etkinlik ve konferanslara katılmak için Rusya’ya gitti. İlk önce Tataristan başkanı ile bir araya gelen Buterin’in birkaç gün içerisinde ise Rus yatırım şirketi Vnesheconombank‘ın başkanıyla görüşmesi bekleniyor. “Blockchain: Rusya’nın Yeni Petrolü” başlıklı konferansa katılmak için Kazan’a gelen Buterin, burada Tatirstan Başkanı Rustam Minnikhanov ile görüştü. Görüşmede Ethereum ekibi ve Tataristan hükümeti arasındaki olası işbirliğine odaklanıldı. 27 Ağustos günü başlayan “Blockchain: Rusya’nın Yeni Petrolü” başlıklı konferans, yarına kadar sürecek. Konferans katılımcıları...

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, Rusya’da farklı şehirlerde gerçekleşecek olan birtakım etkinlik ve konferanslara katılmak için Rusya’ya gitti.

İlk önce Tataristan başkanı ile bir araya gelen Buterin’in birkaç gün içerisinde ise Rus yatırım şirketi Vnesheconombank‘ın başkanıyla görüşmesi bekleniyor.

“Blockchain: Rusya’nın Yeni Petrolü” başlıklı konferansa katılmak için Kazan’a gelen Buterin, burada Tatirstan Başkanı Rustam Minnikhanov ile görüştü. Görüşmede Ethereum ekibi ve Tataristan hükümeti arasındaki olası işbirliğine odaklanıldı.

27 Ağustos günü başlayan “Blockchain: Rusya’nın Yeni Petrolü” başlıklı konferans, yarına kadar sürecek. Konferans katılımcıları dünya ticaretinde blockchain teknolojisinin kullanımı, maliyetleri düşürmek için büyük işletmeler tarafından uygulanması ve mali işlemler ile belge kayıtlarında olası kullanımlarını tartışacak. Bunların yanı sıra yasal konularla siber güvenlik de konuşulacak.

Buterin, konferansın ardından 30 Ağustos’ta Rus yatırım şirketi Vnesheconombank’ın üst düzey yöneticileriyle bir araya gelmek üzere Moskova’ya geçecek.

Buterin, geçtiğimiz haziran ayında Saint Petersburg’daki konferansta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile de görüşmüştü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl