Ether’de satın alım modu devrede: Balinalardan dikkat çeken hazırlık

En büyük Ether sahiplerinin devam eden konsolidasyona rağmen son zamanlarda toplam arzdaki paylarını artırdığı tespit edildi.

Son birkaç haftadır Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar, önemli ölçüde değer kaybına uğradı. Ether de bundan nasibini alırken piyasada hafta ortasından bu yana toparlanma belirtileri görülüyor.

Görünen o ki son zamanlarda Ether’de yaşanan fiyat düşüşleri alım fırsatı olarak değerlendirildi. Kripto para veri sağlayıcısı Santiment’in verilerine göre piyasa koşulları Ether için “alım modu”nun devreye girmesiyle sonuçlandı.

Büyük miktarda Ether tutulan en büyük ilk 100 cüzdanda Ether varlığı hızlı bir çıkış yakaladı. Ether balinalarının tuttuğu Ether’lerin toplam arza göre payının gösterildiği grafik, kripto paranın mevcut fiyatının değerinin altında olarak değerlendirildiğine işaret ediyor.

Kaynak: Santiment

Santiment’ten yapılan açıklamada, “En büyük 100 Ether sahibi, son birkaç haftadır devam eden konsolidasyona karşın bir kez daha toplam arzdaki paylarını artırmaya başlıyor. Genel olarak bu gibi birikimler artmaya başladığında bu büyük Ether sahiplerinin token’ın değerinin düşük olduğu konusunda ortak bir düşünceye sahip olmaya ve orta-uzun vadede elde tutmanın daha iyi olacağına inanmaya başladığının bir işaretidir. Bazen bu birikim artışlarından sonra fiyatta yükselişlerin görülmesi biraz zaman alabilir ama bu genellike Ether boğaları için iyi bir sinyaldir.” ifadeleri kullanıldı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl