ETH ve XRP fiyat analizi: Grafiklerde takip edilecek seviyeler

Bitcoin’de gelen sert yükselişten sonra Ether başta olmak üzere diğer kripto paraların çoğu yatay seyretti veya küçük artışlarla ilerledi. Bitcoin, piyasadaki payını artırırken ETH 3 bin 400 ve 3 bin 600 dolar aralığında işlem görüyor. ETH için teknik tablo nasıl?

Ether: ETH/USDT

Orta uzun vadede düşen kanal içindeki fiyat hareketinde yeni bir zirve oluşturarak 4 saatlikte yükseliş trendi başlatan grafiğimizde, daha önce belirttiğimiz Harmonik BAT Pattern oluşumu tamamlandı. 3552 seviyesinden satış baskısı gelir ve BAT Pattern çalışır ise 3252 ve 3027 seviyeleri hedef olarak takip edilebilir. Fiyat hareketi yükselişine devam eder ise 3984 seviyesine kadar çıkış görülebilir.

Ether grafiği: ETH/USDT, 4 saat

Bir başka büyük kripto para XRP ise hala Ripple’ın SEC ile süregelen davasının etkisinde. Davanın nasıl ve ne zaman sonuçlanacağı belirsizliğini korurken XRP fiyatı, orta vadede yükselen trend içinde.

XRP: XRP/USDT

Orta vadede düşüş hareketi sırasında oluşturduğu Ending Channel formasyonu kırılıp üstünde mum kapanışı yaptıktan sonra yükseliş ile hedefini aldı. Şu an için orta vadede yükselen trendde Ending Channel formasyon oluşumu içersinde olan grafiğimiz, 1.0141 desteğinin altında bir mum kapanışı yapar ise 0.9700 ve 0.9023 seviyelerine kadar geri çekilme görülebilir. Yükseliş devam eder ise 1.2189 seviyesine kadar artış gözlemlenebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl