Justin Sun’dan Vitalik Buterin’e Sevgililer Günü sürprizi

Tron'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Vitalik Buterin'e bir Sevgililer Günü sürprizi olduğunu bildirdi.

TRON Vakfı’nın CEO’su ve kurucusu Justin Sun, piyasadaki en büyük ikinci kripto para olan Ethereum‘un yaratıcısı Vitalik Buterin’i kışkırtmaya devam ediyor. Sun, bu defa önümüzdeki Sevgililer Günü’nde özellikle Vitalik Buterin’e adanmış gizli bir kampanya olduğunu açıkladı.

Sun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kendini gösterdiğin için teşekkürler Buterin! Sevgililer Günü’nde sana özel bir kampanyam var! Katılmayı unutma!” ifadelerini kullandı.

Sun’un bu sözleri, bir Tron meraklısı olan Misha Lederman’ın Buterin’in bile BitTorrent’in kullanım durumunu takdir ettiğini belirtmesinin ardından geldi.

 

Buterin’in BitTorrent’le alakalı ilk açıklaması, 2017 yılının Ekim ayında kişisel Twitter hesabından yapıldı. Buterin o gün Bitcoin dışında, BitTorrent’in merkeziyetsiz uygulamalar için uzun ömürlü gerçek kullanım durumlarına sahip olduğunu kanıtladığını söyledi.

İkinci açıklama ise 2018 yılının Aralık ayında geldi. Ethereum’un kurucusu, BitTorrent’ten yine övgüyle söz ediyordu.

Vitalik Buterin’in haricinde Ethereum’un kurucu ortağı ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson ile Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto da BitTorrent’in kullanım durumlarından övgüyle söz etmişlerdi.

Bilindiği gibi BitTorrent, Tron tarafından satın alındı. Şimdi BitTorrent’in Tron ağı ile entegrasyonu üzerinde çalışılıyor. Bunun başarılı olup olmayacağını ve Tron’un BitTorrent’e ne kazandıracağını zaman gösterecek.

Geçtiğimiz ay bir ICO gerçekleştirilen BitTorrent, satışa çıkardığı tüm BTT token’larını yaklaşık 15 dakikada tamamen satmıştı. Bu token’lar, daha sonra ICO fiyatının 6 katına çıkmışlardı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun