Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum fiyat analizi: ETH’de rekor sonrası sırada ne var?

ethereum

Piyasa değeriyle Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH), dün 1600 doları geride bırakmasının ardından yoluna devam ediyor. Kripto para bugün 1695 dolara kadar ulaştı. ETH ile ilgili beklenen güne iyice yaklaşıldı. Bilindiği üzere, 8 Şubat’ta dünyanın en büyük vadeli işlem ve opsiyon borsası olan CME’de Ether vadeli kontratları işleme açılacak. Diğer yandan ETH 2.0 sözleşmesine yatırılan, stake edilen ETH miktarı da artmaya devam ediyor. Son rakamlara göre bu miktar, 3 milyon ETH’ye, 5 milyar dolara ulaştı.

Teknik analiz tarafında Ethereum’da tablo şöyle:

Ethereum: ETH/USDT

Bir önceki analizimizde belirttiğimiz Simetrik Üçgen formasyonu hedefini aldı ve Perfect AB=CD formasyonuna kadar çıkışını sürdürdü. Bu seviyelerden satış baskısı gelir ise takip edilmesi gereken destek seviyeleri 1531 ve 1482’dir. Yükselişin devam etmesi durumunda 1810 hedef olarak beklenebilir.

Ethereum grafiği
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl