Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum’da rekor sonrası olası hedef: ETH fiyat analizi

ethereum

Ether, her geçen gün yeni rekorlarla ilerliyor. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi, bugün 4 bin dolar seviyesini de geride bıraktı. Haftanın ilk gününe iyi bir başlangıç yapan ETH için yeni muhtemel hedef neresi? İşte ETH fiyat analizi:

Ethereum: ETH/USDT

Haftalık yükselen kanal içindeki fiyat hareketini sürdüren grafiğimiz direnç kanalını da hacimli bir şekilde kırarak kanalında dışına çıktı ve yükselişine devam etti. Aylık grafikte baktığımızda yükseliş hedefi olarak görülebilen seviye Fibonacci Inversion 3.618 seviyesi olan 5050 seviyesidir. Fiyat hareketimiz bu seviyeye kadar yükselirse düzeltme hareketini buradan başlatabilir. Düşüşlerde takip edilebilecek destek seviyelerimiz ise 3605 ve daha sonra 3160. Bu seviyelere düşüş olur ise fiyat hareketine bakarak alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl