Sosyal ticaret ağı eToro, kendi kripto para borsasını açıyor

Sosyal ticaret ağı eToro, 2018 yılının ikinci çeyreğinde kendi kripto para borsasını açacak. Platform, bundan önce ise kripto para cüzdanını yayınlayacak.

Sosyal ticaret ağı eToro, 2018’in dördüncü çeyreğinde kripto para borsasını başlatacak. Platform, bundan önce ise, gelecek ay kripto para cüzdanını yayınlayacak.

eToro’nun yöneticilerinden Iqbal Gandham, NewsBTC’ye verdiği demeçte, borsayı 2018’in dördüncü çeyreğinde başlatacaklarını, bundan önce Ağustos ayında da kripto para cüzdanlarını yayınlayacaklarını bildirdi.

Gandham, borsa ve cüzdan hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Kripto para borsamızı ve cüzdanımızı yakında başlatıyoruz. Borsanın 4. çeyrekte faaliyete açılacağını umuyoruz. Cüzdanın çıkış tarihi muhtemelen Temmuz ayı sonuna doğru olacak.”

Gandham, eToro’nun ABD’ye doğru genişlediğini ve ruhsat oluşturmak için yasal süreçlerden geçmeye başladığını söyledi, ayrıca ABD’nin kripto varlıklar için olağanüstü bir pazar olduğunu belirtti.

eToro geçtiğimiz günlerde, serbest yatırım fonları ve bankalar da dahil olmak üzere kurumsal yatırımcılar için Londra’da bir OTC (over the counter) ticaret masası kurduğunu açıklamıştı. Gandham ticaret masasının yıl sonuna kadar hazır olabileceğini söyledi.

Gandham ayrıca, eToro’nun portföylerini çeşitlendirmek isteyen aile ofislerinden de çok fazla ilgi gördüğünü ifade etti.

 

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl