Fan token platformu Socios’tan Arjantin Futbol Federasyonu’yla yeni anlaşma

Taraftar platformu Socios, Arjantin Futbol Federasyonu ile 4 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Açıklama Socios CEO'su Alexandre Dreyfus tarafından yapılırken, ARG token'ın yanı sıra VIP deneyimleri ve NFT'ler de taraftarlara sunulacak.

Socios’un Arjantin Futbol Federasyonu’yla geçtiğimiz yıllarda yaptığı anlaşma yenilendi ve tarafların sözleşmesi 2026 yılına kadar uzatıldı. Socios CEO’su Alexandre Dreyfus duyuruyu kendi Twitter hesabından yaparken, “Özel ortaklığımızı 2026 Dünya Kupası’na kadar uzattık. ARG token geliştirilmesinin yanı sıra Web3 teşvikleri de sağlanacaktır” dedi.

Yeni çıkarılacak olan ARG token Chiliz blok zincirinde yer alacak. Token sahibi olan taraflarlar anketlerde oy kullanabilecek, oyun ile yarışmalara da katılabilecek ve ücretsiz şekilde NFT kazanabilecekler.

Bilindiği üzere Arjantin Milli Takımı’nın kaptanı ve yıldızı Lionel Messi de Socios’un küresel marka elçisi durumunda…

Binance’ten sonra işler karışmıştı

Hatırlanacağı gibi Arjantin Futbol Federasyonu Socios ile anlaşması devam ederken Binance borsasıyla da anlaşma imzalamıştı. Mahkeme salonuna taşınan olayın ardından Socios haklı bulunmuş ve hakim Binance ile imzlanan anlaşmanın iptali yönünde tedbir kararı vermişti. Arjantin yargısı böylece, halihazırda bir anlaşma varken benzer bir anlaşmanın başka bir şirketle yapılamayacağına hükmetmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl