Fenerbahçe Token, Bybit borsasında listelendi

Fenerbahçe Kulübü, en büyük kripto para borsalarından biri olan Bybit ile anlaşma sağladı ve FB Token bugün borsada alım ve satım işlemlerine resmen açıldı.

fenerbahçe token

Fenerbahçe Kulübü’nün kendi token’ı olan ve 2021 yılının ağustos ayında ön satışı yapılan FB Token, küresel çaptaki büyük borsalardan biri olan Bybit’te de listelendi.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Fenerbahçe Token listelenmesinden ötürü de önemli bir kampanya başlattı. Borsa; yeni kayıt olan kullanıcıların 3 adet, 50 dolar değerinde FB Token yatıran kullanıclarına ise 7 adet ekstra FB Token hediye edecek.

Öte yandan şartları sağlayan kullanıcılar futbolda Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ve basketbolda da Euroleague maçlarına bilet şansı elde edecekler. Bunun yanı sıra birçok kulüp ürünü de yine Bybit kullanıcılarına dağıtılacak.

Bybit’i sosyal medyada takip eden ve etkinlik tweet’lerini de RT’leyen kullanıcılar da yine birçok hediye ve ödüle sahip olabilecekler.

Bugün TSİ 18’de başlayacak olan bu etkinlik, 12 Nisan günü TSİ 23.59’a kadar devam edecek. Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için ilgili sayfada bulunan “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak kaydolmaları gerekiyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl