Fenomen token Baby Doge, Bundesliga ekibi Hoffenheim ile anlaştı

Futbol takımlarının fenomen token'larla olan sponsorluk ve ortaklık anlaşmaları devam ediyor. Floki Inu'nun Fenerbahçe, Napoli ve Spartak Moskova gibi hamlelerinin ardından şimdi de Baby Doge coin, Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim ile anlaşma sağladı. Baby Doge proje ekibi, Alman kulübüne özel NFT'ler üretecek.

Kripto para piyasalarındaki düşüş, fenomen token’ların da ateşini söndürürken, bu coin’lerden olan Baby Doge, Almanya Bundesliga takımlarından Hoffenheim ile ortaklık kurdu.

Yapılan anlaşma gereği Baby Doge proje ekibi Hoffenheim taraftarı için özel NFT’ler ve promosyon ürünleri üretecek. Ayrıca Hoffenheim’ın kendi sahasında oynadığı maçlarda da LED reklam panolarında, maç esnasında da olmak üzere, Baby Doge reklamları yer alacak.

Hoffenheim CEO’su Denni Strich, NFT’ler de dahil olmak üzere birçok yeni projeyi hayata geçireceklerini söylerken, “İnovatif ve lider bir marka olan Baby Doge ile çalışmaktan muytluluk duyuyoruz. Kulüp adına bir NFT koleksiyonu da üreteceğiz. Birçok proje bu anlaşmayla birlikte hayata geçecek” dedi.

“Spor toplumuna tanıtmak istiyoruz”

Baby Doge proje yöneticisi Mike Watson ise topluluklarını genişletmek için bu tür anlaşmaları daha da artıacaklarını söyledi ve “Toplum merkezli bir proje olarak küresel erişimimizi büyütmenin yanı sıra birinci sınıf kuruluşlarla ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz. Bu anlaşma kendimi spor dünyasına tanıtma açısından da önemli bir adım” ifadelerini kullandı.

420 katrilyonluk arzı var!

2021 yılında Dogecoin’e olan ilgiyle birlikte köpek temalı birçok coin ortaya çıkmıştı. Bu token’lardan biri olan Baby Doge’un 420 katrilyonluk bir arzı bulunuyor ve ekip, işlem ücretlerinden kazandığı miktarın bir bölümünü hayvan haklarını koruyan vakıflara bağışlıyor.

Bol sıfırlı coin’lerden biri olan Baby Doge, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,0000000038 dolardan işlem görüyor. Fenomen token, piyasa değeri bakımından en büyük kripto paralar listesinde de 129. sırada bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl