Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Yatırım devi Fidelity, Bitcoin’den sonra Ethereum’u da ekleyecek

Yatırım devi Fidelity'nin dijital para kuruluşu Fidelity Digital Assets'ın satış ve pazarlama başkanı Christine Sandler, şirketin Ethereum'u hizmetlerine dahil edeceğini söyledi.

Yatırım devi Fidelity Investments’ın dijital para iştiraki olan Fidelity Digital Assets’ın satış ve pazarlama başkanı Christine Sandler, Fidelity’nin gelecekte kripto para hizmetlerini büyük ölçüde genişleteceğini söylüyor.

Podcast yayını Unchained’da soruları yanıtlayan Sandler, şu anda kurumsal müşterilere Bitcoin yatırım hizmetleri sunan yatırım devinin perakende sektörünü de sürekli analiz ettiğini ifade etti. Sandler, Fidelity’nin bireysel müşterilere hizmet verip vermeyeceği sorulduğunda bunun kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Fidelity yetkilisi, “Elbette. Bu kaçınılmaz. Bunu her zaman düşünüyoruz. Perakende müşterilerden büyük bir ilgi görüyoruz. Ve daha önce de söylediğimiz gibi gerçekten iyi bir kurumsal sağlayıcı olabilmemiz için kurumsal müşteriye odaklanmalı ve bu odaktan uzaklaşmamalıyız. Kısa vadeli yol haritasında bireysel müşterilere hizmet vermek yok. Bireysel müşteriler için halihazırda PayPal, Coinbase ve Square gibi harika sağlam seçenekler var.” ifadelerini kullandı.

Ethereum, staking ile birlikte gelecek

Sandler, diğer kripto paraları da hizmetlerine ekleyip eklemeyecekleri sorulduğunda Ethereum‘un şu anda staking desteğiyle beraber yol haritasında olduğunu söyledi. Fidelity yöneticisi, henüz bu hizmeti devreye almak için belirli bir tarih olmadığının altını çizdi.

Son olarak Sandler, kripto para alanındaki büyük yatırımcıların ilgilerinin büyük ölçüde Bitcoin üzerinde olduğunu ekledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl