Yatırım şirketi Titan, portföyüne ALGO, LINK ve UNI ekledi

Müşteri semayelerinin uzun dönem stratejileriyle aktif olarak yönetildiği mobil yatırım platformu olan Titan, ALGO, LINK ve UNI'yi portföyüne ekledi. Şirkete göre kripto paralarda benimsenmenin artmasıyla birlikte bu 3 varlık diğerlerinden pozitif şekilde ayrışacak bir performans sergileyecek.

titan

Yönetimi altında 600 milyon dolar değerden fazla varlık bulunan ve 30 binden fazla müşterisine hizmet veren Titan platformu, kripto para portföyüne ALGO, LINK ve UNI’yi de eklediğini duyurdu.

Ağustos ayında girişim sermayesi şirket Andreessen Horowitz’in başını çektiği bir fonlama turunda toplam 58 milyon dolarlık bir yatırım alan Titan, Oracle’lara açılım için LINK, merkeziyetsiz finans için UNI ve akıllı kontrat tabanlı katmanlar için de ALGO’yu müşterilerine sunduğunu duyurdu.

Kripto paraların benimsenmesinin artmasıyla bu 3 alanın, dolayısıyla da bu kripto paraların pozitif olarak diğerlerinden ayrışacağını düşünen şirketin kripto yatırım analisti Gritt Trakulhoon yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“Bu kripto paralar, Titan’ın uzun vadeli yatırım felsefesine uyan, harika bileşenlerdir”

Titan’dan daha önce yapılan açıklamada “Titan kripto para portföyü”nün BTC, ETH, ADA ve XLM de dahil olmak üzere 5 ilâ 10 kripto paradan oluşacağı belirtmişti ancak son duyuruda ise, eklemelerle birlikte fonun BTC, ETH ve ADA’daki pozisyonlarını azaltacağı, XLM’dekilerden ise tamamen çıkılacağı ifade edildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl