Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin (5 Ekim 2017)

CoinTelegraph’tan Vladimir Smerkis; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık fiyat analizini yayınladı: Önde gelen dijital para birimleri için işlem hacminin artması, fiyatlardaki artış eğiliminin mevcut fiyatlar değşimese dahi devam edebileceği anlamına geliyor. Şu ana kadar ETH, BTC ve diğer piyasa liderlerinin ticaret hacmi Eylül ayının ilk yarısına göre çok daha düşük seviyelerde kalmayı sürdürüyor. BTC/USD –Bitcoin‘de direnç seviyesi 4400$’ın üzerine çıktı. Fiyatın tarihsel seviyelere ulaşabilmesi için bu seviyenin kesinlikle geçilmesi gerekiyor. -En yakın destek seviyesinin 4000-4100$ arasında olduğu söyleyebiliriz. Kısa vadeli,...

CoinTelegraph’tan Vladimir Smerkis; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık fiyat analizini yayınladı:

Önde gelen dijital para birimleri için işlem hacminin artması, fiyatlardaki artış eğiliminin mevcut fiyatlar değşimese dahi devam edebileceği anlamına geliyor. Şu ana kadar ETH, BTC ve diğer piyasa liderlerinin ticaret hacmi Eylül ayının ilk yarısına göre çok daha düşük seviyelerde kalmayı sürdürüyor.

BTC/USD

Bitcoin‘de direnç seviyesi 4400$’ın üzerine çıktı. Fiyatın tarihsel seviyelere ulaşabilmesi için bu seviyenin kesinlikle geçilmesi gerekiyor.

-En yakın destek seviyesinin 4000-4100$ arasında olduğu söyleyebiliriz. Kısa vadeli, spekülatif amaçlarla yapılan satın alma işlemleri bu aralıkta.

-Ayıların fiyatları 4000$’ın altına düşürmesi ve 3000-4000$ aralığında tutması önemli. Bu durumda birçok yatırımcı yakın gelecekte Bitcoin’in başka bir büyümesinin beklenmeyeceğini düşünecek.

 

ETH/USD

-ETH, yalnızca orta 315$ direnç seviyesine ulaşmayı başardı ve yavaş yavaş daha güçlü 280$ seviyesine geçmeye başladı. Bu fiyatın yakınında yer alan spekülatif alımların yatırımcılar için tekrar sonuçlar doğurması muhtemel.

-Bir kez daha fiyat 280$’ın altına düşer ve orada yeterince uzun bir süre kalırsa maksimuma dönüş biraz zaman alabilir. Bir sonraki hedeflenen destek seviyeleri 250 ve 200$

-340$ bölgesinde izleyen direnç seviyesi uygun, ve başka bir yaklaşım olarak bu seviye Ethereum fiyatında yeni bir artış dalgasının başlangıcı şeklinde anlaşılabilir.

LTC/USD

LTC’nin Eylül ayında düşmesinin ardından hızlı bir toparlanma göstereceğini düşünenler LTC/USD’nin hala 51$ seviyesinde işlem görüyor olduğundan mutlu olmayacak.

-LTC, oldukça yüksek direnç seviyeleri olan 55$ ve hatta 57$’a ulaştı. Bir sonraki yükselme hareketi durumunda bile bu seviyelerin kırılamayacağı muhtemel.

-LTC, hacim büyüklüğü bakımından hak ettiği 5.’liğini geri aldı ancak Dash’ın bir sonraki büyüme dalgası, bu derecelendirmede ‘dijital gümüş’ü aşağı doğru itebilir.

-42-55$ arasındaki fiyat hareketleri hala büyük olasılık. Fiyat 45$’a ulaştığında temkinli davranmak önerilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl