Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin (19 Ekim 2017)

Burada ifade edilen görüşler, yalnızca yazarın görüşleridir ve uzmancoin.com‘un görüşlerini yansıtmamaktadır. Her yatırım ve ticaret işlemi risk taşır, karar verirken kendi araştırmanızı yapmanız gerekir. Coin Telegraph’dan girişimci ve yatırımcı Vladimir Smerkis; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık analizini yayınladı: BTC/USD Bitcoin, bu hafta büyümeye devam etti ve 5885$’la yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Ardından 5550$ ile 5700$ arasında işlem gördü. Önde gelen dijital para birimii, olumsuz haberler sonrası yeni bir düzeltme yaşadı. Çarşamba günü ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun yaptığı açıklama,...

Burada ifade edilen görüşler, yalnızca yazarın görüşleridir ve uzmancoin.com‘un görüşlerini yansıtmamaktadır. Her yatırım ve ticaret işlemi risk taşır, karar verirken kendi araştırmanızı yapmanız gerekir.

Coin Telegraph’dan girişimci ve yatırımcı Vladimir Smerkis; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık analizini yayınladı:

BTC/USD

Bitcoin, bu hafta büyümeye devam etti ve 5885$’la yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Ardından 5550$ ile 5700$ arasında işlem gördü. Önde gelen dijital para birimii, olumsuz haberler sonrası yeni bir düzeltme yaşadı.

Çarşamba günü ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun yaptığı açıklama, Bitcoin’in fiyatını 5100$’a çekti.

Yeniden toparlanan Bitcoin, 5700$’a yükseldi. Yaklaşmakta olan hard fork öncesinde devam eden bir yükseliş gözlemliyoruz.

-Bitcoin, 5100$’lık destek seviyesinden yola çıkarak 5650$ ile 5700$ arasında yeni bir pozisyon buldu.

-Bitcoin, yükseliş eğiliminde ve tekrar son rekoru 5850$’a çıkabilir.

-Mevcut eğilimin devam etmesi muhtemel. 6000$ geçilebilir. Eğer bu olursa teknik açıdan bir sonraki seviye 6150$ olacak.

ETH/USD

Ethereum, platformunu iyileştirmek için bir dizi teknik güncelleme gerçekleştirdi. Güncellemelerden sonra ETH, 350$’ı aştı. Ancak güncelleme, yazılımdaki bazı kod hataları nedeniyle yayından çekildi. Geliştiricilerin gerekli düzeltmeleri yapmasına karşın Ethereum 300$’a geriledi.

-350$’ı gören Ethereum, şu anda 310$’dan işlem görüyor. Ethereum için bir düşüş eğilimi gözlemliyoruz.

-Direnç hala 340$’da. Ethereum fiyatı bu seviyeyi aşarsa daha da artacak. En yakın destek seviyesi ise 285$ ile 290$ arasında.

-Ethereum ile ilgili olarak öngörülen tahminlerin tamamı ağ güncellemelerinin başarı veya sorunlarına bağlı. Başarılı bir güncelleme durumunda potansiyel olarak 365$ hedefini bekliyoruz. Herhangi bir problem yaşanması halinde 275-280$’a bir düşüş beklenebilir.

LTC/USD

-Bitcoin’in büyümesiyle birlikte Litecoin de bu hafta 70$’a ulaştı. Ardından 55$ ve 60$’lık direnç seviyelerine geri döndü. Geçtiğimiz hafta Litecoin için 65$’lık bir hedef tahmin etmiştik.

-Litecoin şu sıralar 61$ ile işlem görüyor. Alımlar, satışlardan biraz daha yüksek.

-57$ ile 65$ arasında bir hareket çok olası bir senaryo. Ayrıca 48$ ile 50$ aralığında satışlar gelebilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl