Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Fiyat analizi: BTC, ETH ve LTC

Son zamanlarda BTC/USD oynaklığı büyük ölçüde arttı. Bu, yalnızca Bitcoin için geçerli olan bir şey değil. Diğer kripto para birimlerinde de benzer tablolar görüyoruz. Bunu, büyük oyuncuların kar elde ederek piyasadan çekilmesinden kaynaklandığını varsayabiliriz. BTC/USD   Şu anda durum belirsizliğini koruyor. Dikkat edilmesi gerekenler: -Kısa pozisyonları düşünmeyin. Çünkü pazar gün geçtikçe büyümeyi sürdürüyor. -2500$’lık tahmini destek seviyesi oldukça kolay geçilmişti. Bu çoğunlukla büyük piyasa oyuncularının etkisiyle yüksek oynaklıktan kaynaklanıyordu. Dolayısıyla, fiyatın normal konumuna dönmesi beklenebilir. Potansiyel olarak bir süre 2550$...

Son zamanlarda BTC/USD oynaklığı büyük ölçüde arttı. Bu, yalnızca Bitcoin için geçerli olan bir şey değil. Diğer kripto para birimlerinde de benzer tablolar görüyoruz.

Bunu, büyük oyuncuların kar elde ederek piyasadan çekilmesinden kaynaklandığını varsayabiliriz.

BTC/USD

 

Şu anda durum belirsizliğini koruyor.

Dikkat edilmesi gerekenler:

-Kısa pozisyonları düşünmeyin. Çünkü pazar gün geçtikçe büyümeyi sürdürüyor.

-2500$’lık tahmini destek seviyesi oldukça kolay geçilmişti. Bu çoğunlukla büyük piyasa oyuncularının etkisiyle yüksek oynaklıktan kaynaklanıyordu. Dolayısıyla, fiyatın normal konumuna dönmesi beklenebilir. Potansiyel olarak bir süre 2550$ hedefi iyi görünüyor.

-Bugün fiyat 2250$’ın altına kadar geriledi. Bu piyasaya ayıların hakim olduğunun güçlü bir göstergesidir. Piyasanın genel yapısı nedeniyle kısa pozisyonlar pek umut verici değil.

ETH/USD

 

İki gün önce 415$ seviyesinde seyreden Ethereum, şu sıralar 324$’dan işlem görüyor. Ancak yatırımcıların Ethereum’a yoğun bir ilgisi var ve Ethereum tabanlı ICO’lar yüksek miktarlarda yatırım alıyorlar.

Ethereum’la ilgili olarak bir diğer önemli haber, Singapur merkez bankasının ulusal para birimini oluşturmak için Ethereum Blockchain’ini uygulamayı planladığı.

Fiyatları yakından izlemeniz ve haberleri de sıkı takip etmeniz şiddetle tavsiye edilir.

Bazı analistler, uzun vadede Ethereum’un Bitcoin’i geçebileceğini öngörüyorlar. Bitcoin topluluğundaki tartışmalar devam ederse bu muhtemel olabilir. Dolayısıyla uzun vadeli planlarınız için Ethereum iyi bir seçenek.

LTC/USD

 

Litcoin, Mayıs ayından bu yana 22-35$ bandında işlem görüyor. Teknik olarak her şey tam olarak geçen hafta olduğu gibi.

23$’lık seviye LTC satın almak için iyi görünüyor. Teknik analizin yanı sıra genel olarak kripto pazarını da yakından takip edin.

Düşüş artar ve LTC, 22$’ın altına gerilerse kısa pozisyonların açılması için güçlü bir sinyal olur. Ancak pazardaki mevcut konjonktür nedeniyle uzun pozisyonlar oynamak daha akıllıca olabilir.

LTC için olumlu haberler var. Henüz birkaç gün önce Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Litecoin’e tamamen odaklanmak için Coinbase’deki görevinden ayrıldığını açıkladı. Bunun yanı sıra Litecoin’e SegWit aktivasyonunun tamamlanması için çalışmalar sürüyor. Bugün konuyla ilgili bir açıklama yapan Litecoin’den bir yetkili, SegWit aktivasyonunda herhangi bir problem yaşanmadığını duyurdu. Bu, Litecoin için önemli bir gelişmeydi.

Eğer, Litcoin’e yatırım yapmaya karar verdiyseniz ve hali hazırda Litecoin’e yatırım yapmışsanız Charlie Lee’nin Twitter hesabını takip etmenizi öneririz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl