Solana, Ankr, Storj: Bugün fiyat rekoru kıran 5 altcoin

Bitcoin’in dominasyonu, yüzde 60 seviyesinin altına gerilerken altcoin’lerde yukarı yönlü çıkışlar sürüyor. Bugün piyasa değeriyle ilk 100 içerisinde pek çok altcoin çift haneli artışlar yaşadı ve bunlardan bir kısmı, fiyat rekoru kırdı.

Solana (SOL), butün yüzde 20’lik bir artış yaşayarak 19.3 dolara ulaştı. Bu, Solana için yeni bir rekor seviyeydi. Kripto para, üç aylık dönemde ise yüzde bin 200 oranında yükseldi.

Son günlerin yıldızlarından biri olan Ankr (ANKR), yükselişini sürdürüyor. ANKR, bugün yüzde 35 artışla 0.22 dolara kadar çıktı. Bu, kripto para için yeni bir rekor seviyeydi. ANKR, üç ayda yüzde 2 bin 430’lük bir yükseliş yaşadı.

Dün de listemizde yer alan Arweave (AR), bugün yeni bir rekorla yoluna devam etti. Kripto para, düşüşe geçmeden önce yüzde 20 artışla bugün 31 dolara kadar çıktı. Üç aylık performans ise yüzde 5 bin 750 oldu.

Helium (HNT), bugün 10 doları ilk defa geçti ve 12 doları gördü. Kripto para, 24 saatte yüzde 20 artarken üç aylık dönemde yüzde 4 bin 350’lik bir artış kaydetti.

Son olarak Storj (STORJ), 24 saatte yüzde 50’ye yakın performansıyla 3.91 dolara çıktı. Yakın zaman önce Coinbase’de listelenmeye başlanan kripto para, son üç ayda yüzde bin 200 yükseldi.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl