Meme coin FLOKI’den ödeme şirketi Alchemy Pay ile ortaklık

Son dönemde sert yükseliş gösteren meme coin'lerden olan FLOKI, Alchemy Pay ile ortaklık kurdu. Bundan sonra Alchemy Pay'in ve FLOKI'nin sitesi üzerinden FLOKI token alınabilecek.

Meme coin’ler şu ana kadar 2024 boğa sezonuna damgasını vururken, bu token’lardan olan FLOKI’den önemli bir ortaklık geldi. FLOKI ve Alchemy Pay, token’ların alınması konusunda iş birliğine gittiler. Ortaklık FLOKI ve Alchemy Pay’in web sitelerinde de açıklandı.

FLOKI token satın almak isteyenler bundan sonra Alchemy Pay’in ve FLOKI’nin sitesi üzerinden bunu kolaylıkla gerçekleştirebilecekler. Alchemy Pay, dünya üzerinde173 ülkede kripto para alımlarına olanak tanıyor.

Son dönemde ekosistemi ve topluluğu ciddi bir büyüme kaydeden FLOKI, 480 bin kişiden fazla zincir üstü yatırımcısıyla da bu anlamda kaydadeğer bir ilgi gördü. Ürün alımından, merkeziyetsiz finans platformuna, metaverse’ten NFT’lere kadar ekosistemi ciddi bir genişleme gösteren FLOKI, son 1 yılda %600’den fazla yükseliş yaşadı.

Kripto piyasasının yeniden yükselişe geçmesiyle de çıkış yakalayan FLOKI son 24 saatte %16’dan fazla değer kazandı ve haberin yazıldığı anlarda 0.00020 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl