FLOKI yatırımcıları, Binance listelemesi için harekete geçti

Bu yıl büyük bir borsada listelenmek için daha önce de girişimlerde bulunan Floki Inu, resmi Twitter hesabından change.org platformunda Binance’in FLOKI desteği için bir imza kampanyası oluşturduklarını duyurdu.

Floki Inu ekibi tarafından atılan tweet ile yaklaşık 29 bin kişinin dilekçeyi imzaladığı görülüyor. Change.org web sitesinde “35.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanya Change.org’da en fazla imzalanan kampanyalardan birisi olur” ifadeleri yer alıyor. Topluluktan imza kampanyasıyla ilgili daha fazla bilgi verilmedi.

Floki Inu topluluğu bu yılın başlarında da benzeri bir kampanya başlatmış ve önde gelen kripto para borsası Robinhood’un desteği için imza toplamıştı. Temmuz ayında change.org’a eklenen bu kampanyanın o dönemde 500’den az imza topladığı belirtildi.

Floki Inu yatırımcıları, kripto paranın Binance üzerinde listelenmesi için change.org üzerinde 29 binden fazla imza topladı.

Shiba Inu, rekor imza ile desteği kapmıştı

Piyasa değerine göre Dogecoin’den sonra en büyük ikinci ‘meme coin’ olan Shiba Inu’nun Robinhood’da listelenmesi için geçen yıl da benzer bir imza kampanyası başlatılmıştı. Kasım ayına gelindiğinde SHIB topluluğundan yaklaşık yarım milyon imza toplanmıştı. Bunun sonucunda SHIB istediğini almış ve Robinhood’da listelenmişti. FLOKI bu yılın temmuz ayında, LiteBit kripto borsası tarafından listelendi ve meme coin burada ilk kez EUR karşısında işlem gördü.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl