Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar için son günler pozitif seyrediyor. Piyasadaki olumlu havadan en çok nemalanan projelerden biri de Floki Inu (FLOKI) oldu.

Elon Musk’ın köpeğinin adını taşıyan FLOKI, dünden bu yana yüzde 150 oranında arttı. Fiyat artışıyla beraber FLOKI’nin piyasa değeri 500 milyon dolara yaklaştı.

FLOKI neden yükseldi?

FLOKI’nın fiyat artışı, Elon Musk’ın paylaşımları ve büyük kripto para borsalarından olan KuCoin’de listelenme haberinin ardından geldi. Musk, dün sabah saatlerinde esprili bir dille Shiba Inu cinsi köpeğinin fotoğraflarını paylaştı. Bundan birkaç saat önce ise KuCoin, FLOKI’nın 17 Şubat’ta platform üzerinde alım satıma açılacağını bildirdi. FLOKI topluluğu tarafından büyük sevinçle karşılanan gelişme, Twitter’da da hızla yayıldı. Bazı yatırımcılar, FLOKI’nin KuCoin’de listelenmesini, Binance’ten önceki son aşama olarak gördüklerini belirttiler.

FLOKI, bugün Twitter’da trend listesine girerken CoinMarketCap’te de son 24 saatin en çok aratılan token’larından biri oldu. Bugün 0.0000568 doları gören token, TSİ 17.50 itibari ile 0.0000507 dolardan alıcı buluyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl