Efsane boksör Floyd Mayweather’den Bancor tabanlı ICO’ya destek

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörlerinden biri olan Floyd Mayweather, kişisel Instagram hesabından yakında token satışına başlayacak olan bir ICO’yu (Initial Coin Offering) tanıttı. Profesyonel olarak yıllarca boksta rekor üstüne rekorlar elde eden Mayweather, 26 Ağustos’ta boksör Conor McGregor ile oldukça önemli bir karşılaşmada mücadele edecek. Mayweather, bu mücadele öncesinde uçağındayken onlarca 100 Dolar’lık para destesinin önünde poz verdi. Ünlü boksör bu pozu kişisel Instagram hesabından paylaştı. Ancak şaşırtıcı olan artık alışık olduğumuz bu poz değil Mayweather’in bir ICO’ya verdiği...

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörlerinden biri olan Floyd Mayweather, kişisel Instagram hesabından yakında token satışına başlayacak olan bir ICO’yu (Initial Coin Offering) tanıttı.

Profesyonel olarak yıllarca boksta rekor üstüne rekorlar elde eden Mayweather, 26 Ağustos’ta boksör Conor McGregor ile oldukça önemli bir karşılaşmada mücadele edecek.

Mayweather, bu mücadele öncesinde uçağındayken onlarca 100 Dolar’lık para destesinin önünde poz verdi. Ünlü boksör bu pozu kişisel Instagram hesabından paylaştı. Ancak şaşırtıcı olan artık alışık olduğumuz bu poz değil Mayweather’in bir ICO’ya verdiği destekti. Efsane boksör, 2 Ağustos’ta token satışının başlayacağı Stox isimli bir ICO’ya yatırım yapacağını belirtti.

Stox.com üzerinden duyurulan proje, Bancor tabanlı bir tahmin pazar platormu olarak planlanmış. Sitede yer alan açıklamada insanların finans, spor, siyaset ve hatta hava gibi akla gelebilecek herhangi bir kategoride yaşanacak olayların sonucunu öngörerek ticaret yapabileceği ifade ediliyor.

Projenin 2 Ağustos’ta başlayacak olan ICO ile 30 milyon Dolar’a ulaşmayı hedeflediği kaydedildi.

McGregor maçıyla 100 milyon Dolar’dan fazla kazanacak

Son olarak Mayweather’in projede bir yatırımcı olmasının yanı sıra başka bir rolünün olup olmadığı bilinmiyor. Başarılı boksörün 26 Ağustos’ta Gregor’a karşı vereceği mücadele için 100 milyon Dolar’dan fazla kazanması bekleniyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl