Galatasaray token avı başlıyor

Galatasaray Taraftar Token'ları (GAL), Ocak ayı boyunca Socios.com uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde avlanabilecek.

Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamada, önümüzdeki ay milyonlarca Galatasaray Taraftar Token’ı (GAL) için gerçekleştirilecek olan satış öncesinde token’ların Ocak ayı boyunca Socios.com mobil uygulamasından ücretsiz olarak avlanabileceğini duyurdu.

Açıklamada, bu şekilde sadece Galatasaray Taraftar Token’larının (GAL) değil, aynı zamanda Socios.com’un resmi kripto parası Chiliz’in (CHZ) de yüz binlercesinin toplanabileceği ifade edildi.

Token avı nasıl çalışıyor?

Geo-location teknolojisiyle Socios.com taraftar token’larını dünyanın her yerinde stadyumlar, turistik yerler, şehir merkezleri gibi milyonlarca noktaya taraftarların onları avlaması için yerleştiriyor. Taraftarlar her gün uygulamaya giriş yaparak Chiliz ve Taraftar Token’larını topluyor.

Günlük Global Av’a (Daily Global Hunt) katıldığınızda konumunuzdan bağımsız çevrenizde 7 adet soru işareti ortaya çıkacak. Soru işaretlerine dokunduğunuzda her biri Chiliz ($CHZ) veya Taraftar Token’ı olarak belirecek. Token’a yaklaştığınızda tek yapmanız gereken basitçe üzerine tıklamak. Bu sırada artırılmış gerçeklik modu aktif hale gelecek ve artırılmış gerçeklik ortamında token’ın üzerine dokunarak uygulama içi cüzdanınıza ekleyebileceksiniz.

Socios.com mobil uygulaması şu anda Android telefonlar için indirilebilir durumda. iOS sürümü ise çok yakında indirilebilir olacak.

Token satışı Şubat’ta

GAL token’larının satışı ise Şubat ayında başlayacak. Her bir GAL, 10 TL değerinde olacak. Bu token aynı zamanda sahiplerine taraftar anketlerinde oy imkanı ve ödül puanları gibi avantajlar sağlayacak. Sahip olunan token adedine bağlı olarak ödül kazanma ve anket sonuçlarına etki etme imkanı artacak.

Galatasaray ve Socios.com arasındaki iş birliği ilk olarak geçtiğimiz Eylül ayında duyurulmuştu.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl