Galatasaray’dan tarihi NFT koleksiyonları geliyor: İlk arz 1 Ekim’de

Galatasaray, kulüp tarihinin önemli olaylarını vurgulayacak olan NFT koleksiyonları çıkarıyor.

Kulüpten yapılan açıklamada, 1 Ekim’de Ali Sami Yen NFT koleksiyonu ile başlayarak sezon boyunca kulübe bağlı önemli tarihlerde altı koleksiyon daha arz edileceği bildirildi. Koleksiyonlar, Galatasaray Futbol Kulübü’nün benzersiz anlarla dolu tarihini vurgulayacak.

Kulüp, “Türkiye’nin ilk NFT Koleksiyonu” olarak adlandırdığı proje için küresel markalarla iş birliği yaptı. Tüm dünyada kulüplerin ve futbol efsanelerinin hikayelerini görsel ve özel video içeriklerle hayranlarıyla paylaştığı ve onları tarihlerinin en değerli anlarını dijital ortamda toplamaya davet ettiği yeni bir NFT konsepti yaratan Shirtum ve blockchain teknolojisi ile sporu bir araya getiren Capital Block’le anlaşıldı.

Legendary, Mythical ve Iconic bölümlerinden oluşacak olan Ali Sami Yen NFT koleksiyonunda, her NFT’nin arkasında ilgili görsel ile özel video içeriği olacak ve bölüme bağlı olarak içerikler farklılaşacak. Her bir drop, nadirliğine bağlı olarak farklı değerlere sahip olacak. Ali Sami Yen koleksiyonuna dahil aşağıdaki NFT’lerin arz tarihleri ise şöyle:

  • Legendary: 1 Ekim 2021
  • Mythical: 8 Ekim 2021
  • Iconic: 15 Ekim 2021

Her NFT arzının Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinde özel bir açılış sayfası olacak. Taraftarlar, NFT’nin resmine tıkladığında Shirtum platformundaki Galatasaray açılış sayfasına yönlendirilecek ve burada NFT’yi kredi veya banka kartı ile satın alabilecekler.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl