GamerHash ve Coinfirm, token güvenliği için el sıkıştı

Oyun ve kripto para dünyaları entegre olurken GamerHash ve Coinfirm, Blockchain tabanlı oyun ve kaynak geliştirme (fundraising) modelleri için yasal açıdan uyumlu AML (Anti-money Laundering) ve Analytics’i getirmek üzere bir araya geldi.

gamerhash

GamerHash ve Coinfirm işbirliği ile oluşturulan yeni ittifak, oyun ve kaynak geliştirme süreçlerinde Blockchain varlıklarının geleceği için emsal oluşturuyor. Anlaşma, token satışlarındaki riski ortadan kaldırırken kapsamlı bir denetim öngörüyor.

Token satışlarında riskler sıfıra inecek

GamerHash’i halihazırda kullanan ve kripto hizmetlerinden faydalanan yarım milyondan fazla kullanıcıyı arkasına alan proje kapsamında kısa süre önce hibrit kaynak geliştirme modeli başlatıldı. Bu modele göre, VC’ler (Risk Sermayeleri) özkaynaklar tablosunda şirkete katılırken token sahipleri platformun yerlisi GamerHash ERC-20 token üzerinden, kendilerine özel, uyumlu özel satış ile GamerCoin satın alabiliyorlar. Bu model her iki tarafa da fayda sağlıyor. GamerHash geleneksel risk sermayeleri yükümlülüğü gereklerine göre denetleniyor. Bu sayede bir tarafta katkı sağlayanlar, geçmiş dönem token satışlarında yaşanan risklerin ortadan kalktığı, titizlikle denetlenen süreçte ilerleme kaydederken, diğer tarafta piyasada elde edilen başarıyı artırmak için gelişim sermayesi sağlanıyor. Lider Blockchain AML ve analitik şirketi Coinfirm bunu mümkün kılmak için fon kaynağını analiz eden ve GamerCoin’leri elde etmek için kullanılan blockchain varlıklarının AML uyumluluk kontrollerini yürüten GamerHash için çözümler sunuyor.

“Daha şeffaf ve güçlüyüz”

GamerHash CMO’su Artur Pszczolkowski, “Coinfirm ile çalışmak, Blockchain varlıklarının ve GamerHash platformuna katılan kullanıcıların en yüksek şeffaflık ve uyumluluğa sahip olmasını sağlamaya yardımcı olacak. Coinfirm’in sicili ve platformu bize daha güçlü bir avantaj sağlıyor.” dedi.

“Anlaşma, Confirm’in blockchain alanındaki faaliyetlerinde ileriye doğru atılmış bir adımdır”

Coinfirm’in CEO’su Pawel Kuskowski, “Oyun ve Blockchain endüstrileri doğal bir uyum sergiliyor ve gelecekte birbirleri için daha da önemli hale gelecekler. Endüstride başı çeken GamerHash gibi şirketlerin ihtiyaç duyduğu çözümler sunmak, Coinfirm’in Blockchain alanındaki faaliyetinde ileriye doğru atılmış bir adımdır.” dedi.

GamerHash’ın artık Coinfirm’in AML ve Analytics Platformu ile entegre olan hibrit modeli, Blockchain tabanlı oyun şirketlerinin geleceğine ve kaynak geliştirme yöntemlerine dair bir model sunuyor.

GamerHash hakkında

GamerHash, oyuncuların boştaki CPU / GPU’larını kripto madenciliği yapmak için paylaşmalarını veya boştaki CPU / GPU’ları oyun oynayarak kazanmalarını sağlıyor. Sadece 2,5 yıl içinde, yaklaşık 500 kullanıcı, platformda hesap açtı. GamerHash, mükemmel pazar uyumu sayesinde Asya’daki operasyonlarını genişletiyor ve yakın zamanda NFT’lerin benimsenmesi için dünyanın en büyük 10 kriptosu Chainlink ile geniş kapsamlı iş birliği yapacağını duyurdu.Şirketin GamerCoin (GHX) token’i Malta’da piyasaya sürülecek ve satışlar tanınmış Güney Kore borsalarından başlayacak. GamerHash şu anda gamerhash.io‘daki sınırlı sayıda alıcıya GamerHash tokenlerini doğrudan satıyor.

Coinfirm hakkında

Coinfirm, AML’de ve blockchain ve kripto para birimleri için düzenleyici teknolojide küresel bir lider… 1400’den fazla kripto para birimi ve Bitcoin, Ethereum, Hyperledger ve daha birçok protokolü destekleyen endüstrinin en büyük Blockchain kapsamına sahip. Coinfirm’in çözümleri, Binance gibi kripto borsalarından ve XRP gibi protokollere ve PKO BP gibi büyük finans kuruluşlarına, dünya çapında pazar liderleri tarafından kullanılmakta…

Şirketin hizmetleri arasında Reclaim Crypto’nun yanı sıra, herhangi bir dosyanın %100 doğrulukla kaydedilmesini, imzalanmasını ve doğrulanmasını sağlayan bağımsız bir regtech platformu olan Trudatum da bulunuyor. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.coinfirm.com/

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl