Kripto borsası Gemini’dan ABD açıklaması: Ortam düşmanca olursa ayrılırız

SEC ile Earn programı nedeniyle davalık olan Gemini borsası Avrupa merkezi olarak İrlanda'yı seçerken, firma yönetim kurulu başkanı Cameron Winklevoss ise yaşananlara rağmen ABD'de mücadeleye devam edeceklerini ancak düşmanca bir ortam görmeleri durumunda da buradan çıkabileceklerini söyledi.

Tyler ve Cameron Winklevoss ikizlerinin yönettiği Gemini borsası, Avrupa merkezi olarak İrlanda’yı seçerken, ünlü yöneticiler ülke başbakanı ve Endüstriyel Gelişim Bakanı’yla bir görüşme gerçekleştirdiler.

“Avrupa’ya açılan kapımız olacak”

Toplantı sonrası, Avrupa için MiCA regülasyonlarının çok önemli olduğunu belirten Winklevoss ikizleri, “MiCA yapılması gerekendi. Getirilmesi gereken bir regülasyonlar bütünüydü. Doğru yapıldı. 2025 yılında bu kurallar uygulanmaya başladığında İrlanda bizim Avrupa’ya açılan kapımız olacak” dedi.

“Düşmanca bir ortam görürsek ayrılırız”

İrlanda adımından bir gün sonra The Telegraph’a bir de röportaj veren ikizler, tüm yaşananlara rağmen ABD’de kalma kararı aldıklarını ancak daha fazla düşmanca bir ortam oluşması durumunda da ülkeden ayrılabileceklerini söylediler:

“ABD’de zorlu koşullar var. Şu anda bir işin yapılması gerçekten çok zor. Biz yine de yatırımlarımıza ve hatta işe alımlarımıza devam ediyoruz. Tabii ki büyümemiz için başka hangi ülkelere yatırım yapabiliriz, ona da bakıyoruz. İngiltere bunun için iyi bir yer… Her şeye rağmen ABD’den çıkmayı düşünmüyoruz. Sonuna kadar savaşacağız. Ama düşmanca bir ortam oluşursa da bunu yaparız. Bu tür adımlar atmak herkesin hakkıdır”

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl