Earn programında çekimleri durduran Gemini borsasından 25.000 Bitcoin çıkışı!

Winklevoss ikizlerin sahibi olduğu Gemini borsasından 415 milyon dolarlık 25 bin adet Bitcoin çıkışı olurken, kullanıcıları "Yeni bir FTX olayı mı yaşanacak?" korkusu sardı.

Dijital varlık fon şirketi UTXO Management’ın baş analisti olan Dylan LeClair, Twitter hesabından Gemini borsasından 25 bin Bitcoin çıkışı olduğunu belirtti.

Glassnode’dan elde ettiği bir grafiği de paylaşan LeClair, bu miktarın borsadaki Bitcoin’lerin toplamının %13’üne denk geldiği bilgisini de verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genesis olayından sonra olması korkutuyor

Yaklaşık 418 milyon dolar değerdeki Bitcoin’lerin çıkış yaptığı zamanın ise, Gemini Earn ile birlikte onun partnerlerinden olan Genesis’in çekim işlemlerini durdurmasının ardından gelmesi dikkat çekiyor. Gemini borsası genel anlamda çekim işlemlerini normal şekilde sürdürüyor ancak yüksek meblağda bir Bitcoin çıkışı da kripto para yatırımcılarını endişelendiriyor.

LeClair ayrıca tweet’lerinde Gemini borsasının çekim işlemlerini durdurmasını ya da iflas etmesini beklemediğini ancak endüstri içinde şu anda ciddi bir güvensizlik ortamı olduğunu da dile getirdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl