Global kripto para borsası Phemex, Phemex TR’yi resmen duyurdu

Phemex sponsorluğunda

Morgan Stanley’in eski yöneticileri tarafından kurulan kripto para borsası Phemex, tamamen Türkiye pazarına odaklı ve Türkiye merkezli, Phemex TR‘yi kullanıma açtı.

Basit arayüz, ileri teknoloji yaklaşımıyla oluşturulan Phemex TR, şimdiye kadarki en güvenli cüzdanı sunuyor. Platform, her kullanıcıya bağımsız bir yatırım adresi sağlayan bir soğuk cüzdan sistemi uyguluyor. Phemex, Wall Street’ten edinilen gelişmiş risk kontrol sistemine dayanarak kullanıcı ve platformun varlıklarını korumak için tüm şüpheli işlemleri tespit edebilecek sistemlere de sahip.

Öte yandan Phemex, ortalama işlem hacminin tam 10 katının üstesinden gelebiliyor. Bu da piyasanın hareketli olduğu anlarda işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilmenizi sağlıyor.

Türk Lirası ile anında, güvenli işlemler

Türk Lirası ile işlem yapılabilen ve ilk etapta Vakıfbank’la çalışan Phemex TR’de banka kanalı işlemleri gerçek zamanlı olarak yerine getiriliyor. Haftanın her günü müşteri desteği veren platform, açılışını ise Salı günü yapılacak olan lansman etkinliği ile kutlayacak.

Lansman etkinliğine çok az kaldı: iPhone 13 Pro 1T kazanma şansı

Kullanıcıların Phemex TR’nin kendilerine ne tür avantajlar sağlayabileceğini öğrenecekleri ve sürpriz hediyelerin sahibi olma imkanını bulabilecekleri çevrim içi lansman etkinliği, 12 Ekim saat 20.00’de gerçekleşecek. Etkinlikte 3 adet iPhone 13 Pro 1T ve çeşitli sürpriz hediyelerle dolu toplam 50.000 USD’lik ödül havuzu var.

Phemex TR’nin lansman etkinliğine katılmak için öncelikle kullanıcı kaydı gerekiyor. Salı günü saat 20.20’den önce kullanıcı kaydını yapmayı unutmayın!

Etkinliğe katılmak için: https://phemex.com.tr/lansman-etkinligi

Etkinlikle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen sosyal medya hesaplarını takip edin.

Telegram
Twitter
Instagram

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl