Globe, arayüz düzeni yarışmasını başlattı

Kripto para türev platformu Globe, geçtiğimiz günlerde 3 Mayıs’ta gerçekleşecek ve hemen ardından platformun devreye gireceği Globe halka açık satışını duyurmuştu. Globe, kullanıcılara platform yayına alınmadan önce deneyimlemeleri için bir karşılığı olmayan test Bitcoin’iyle deneme yapmalarına ve platformu incelemelerine izin veriyor. Bununla ilgili bir rehber de yayınlandı.

Öte yandan Globe, kullanıcıların alım-satım deneyimlerini iyileştirmek için özelleştirilebilir arayüz de sunuyor ve bunu öne çıkarmak için bir kampanya başlatıldı. Şu anda Globe’nin arayüzünde üç standart düzen bulunuyor. Topluluğun en sevdiği düzeni belirlemek için bir ödül programı hazırlandı.

Bu ödül programından yararlanmak isteyen kullanıcıların Globe’ye kaydolmaları, ardından kendi ideal düzeni oluşturmaları ve bunu Twitter’da #myGlobeLayout ve @globedx etiketleriyle yayınlamaları, paylaştıkları tweet’in bağlantısını da https://forms.gle/RKRv4XAD5GQAkwU59 adresindeki formu doldurarak göndermeleri gerekiyor.

Ekip tarafından seçilecek Globe arayüz düzeni için 500 USDT, topluluk tarafından seçilecek arayüz düzeni için ise 500 USDT ödül vadedildi. Ödül programı, 27 Nisan 2021 TSİ 23.00’e kadar sürecek.

Bu ücretli bir basın bültenidir. Uzmancoin.com, şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. Uzmancoin.com, basın bülteninde yer alan mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl