Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Globe’nin token’ı GDT’nin satışı için geri sayımda sona yaklaşıldı

Basın bülteni

Tim Draper destekli kripto para türev platformu Globe’nin token’ı GDT’nin uzun bir bekleyişin ardından 3 Mayıs Pazartesi günü Globe’de halka açık satışa çıkarılması planlanıyor. Bununla ilgili detayların kısa süre içinde açıklanacağı bildirildi.

Globe, kurumların ve tüketicilerin Bitcoin gibi kripto paralarda sürekli vadeli işlem sözleşmeleri yoluyla işlem yapabildikleri bir kripto türev borsası. Globe’nin satışa çıkarılacak olan token’ı ise ERC-20 tabanlı ve borsa üzerinde çeşitli işlevleri bulunacak. GDT token’ı sahiplerinin Globe’de daha az işlem ücreti ödeme avantajı olacak. Gelecekte ücretlerin doğrudan GDT ile ödenebilir olması sağlanacak.

GDT token ayrıntıları

  • Token adı: Globe Derivative Token
  • Token kısa adı: GDT
  • Token standardı: ERC20
  • Maksimum arz: 400 milyon

GDT 400 milyon GDT token’ın toplam 84 milyonu yani, maksimum arzın yüzde 21.5’i ön satış turlarında satıldı. Bu token’lar, ön satış katılımcılarına her birinde farklı bir token fiyatı ve kilitleme süresi olmak üzere üç ayrı seçenek üzerinden satıldı. 400 milyon GDT, 5 yıllık dönemde kademeli olarak piyasaya sürülecek. IDO’lar aracılığıyla ve Globe üzerinde yapılacak olan halka açık satışlar için ise 20 milyon GDT ayrıldı. Bu da toplam arzın yüzde 5’ine denk geliyor.

Bu ücretli bir basın bültenidir. Uzmancoin.com, şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. Uzmancoin.com, basın bülteninde yer alan mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl