Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

7 başlıkta Globe borsası hakkında bilmeniz gerekenler

Sponsorlu

Dijital varlık piyasaları, her geçen gün giderek büyüyor. Bu büyümeyle beraber yatırımcıların istekleri de çeşitleniyor. Halihazırda kurulu platformlar, bu isteklere cevap vermede yetersiz veya yavaş kalırken yenilikçi şirketler buradaki fırsatı bir avantaja dönüştürüyor. Bunlardan biri ise Globe.

Globe ile sınırlı sermayenizi aşın

Globe’de hem birey hem de kurum tarafında yatırımcılar, alım satım yapabilirler ve bunu sınırlı sermayelerinin üzerine çıkarak da gerçekleştirebilirler. Y Combinator, Pantera Capital ve Draper Dragon gibi saygın girişim sermayesi şirketleri tarafından desteklenen Globe, sunduğu 100 kat kaldıraç oranı ile kullanıcılara fonlarının 100 katına kadar kripto paralarda işlem yapma imkanı veriyor.

Yenilikçi kripto volatilite endeksi

Bilindiği üzere kripto paralar, fiyatları son derece değişken olabilen varlıklardır. Bu da piyasaya adım atmak isteyen bazı yatırımcıların uzak durmasına neden oluyor. Globe’de kripto paraların değer kaybı riskini almak istemiyorsanız piyasanın volatilitesi üzerine de işlem yapabilirsiniz. Globe, sürekli kripto volatilite endeks sözleşmesi ile kullanıcıların bu fiyat değişkenliğini trade edebilmelerine imkan tanıyor.

Globe arayüzü
Globe arayüzü

Globe ödülleri: Bitcoin kazanma fırsatı

Globe borsası, topluluk üyelerini katılımları için ödüllendirdiği “Globe Ödülleri” adlı bir özellik de sunuyor. Kullanıcılar, belirli görevleri tamamladıklarında Bitcoin ödülü kazanabilirler. Kazananlar, bir çekilişle seçiliyor ve çekilişe katılan tüm kullanıcıların yüzde 40’ı bir noktada kazanıyor. Bu özellikle topluluk katılımının teşviki amaçlanıyor.

Globe Rewards
Globe Rewards

DeFi sürekli sözleşmeleri

DeFi, özellikle 2020 yılından bu yana kripto para piyasalarının yükselen bir değeri. Birçok DeFi projesinin token’ı yatırımcılarına büyük getiri fırsatları verdi. Bugün DeFi projeleri, piyasa değeriyle en büyük ilk 10’u zorluyor. Globe’de önde gelen DeFi token’larına bağlı sürekli vadeli işlem sözleşmeleriyle alış veya satış yönlerinde işlem yapılabiliyor.

Mobil kullanım

Globe borsası, özellikle dijital varlık piyasasının ne kadar öngörülemez olabileceği düşünüldüğünde, hareket halindeyken alım satım olanağı veren harika bir mobil deneyimi de sağlıyor.

Globe’ye ait bir token da var: Globe Derivative Token (GDT)

Globe, yakın zaman önce kendi token’ını da duyurdu. GDT kısa adı ile listelenen token, Globe’deki piyasaların uzun vadeli güvenliğini ve bütünlüğünü desteklemek, büyümeyi geliştirmek ve son kullanıcı için daha rafine ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla oluşturuldu.

GDT token’ının birçok işlevi var. En önemlisi, kullanıcılar sahip oldukları token miktarlarına göre ücret indirimleri elde edebilirler. 100 dolarlık bir GDT’si olanlar yüzde 5, 10 bin dolarlık GDT’si olanlar yüzde 20 indirim elde eder.

Ayrıca GDT’yi stake etmek de mümkün. Böylece Globe Rewards’da kazanma olasılığı artıyor. Hesabınıza para yatırmak ve referans bağlantılarınız size çekiliş biletleri verirken GDT stake etmek ekstra Globe Rewards bileti kazanmayı sağlıyor. Ek olarak stake etme, sigorta fonu hissesi için teşvikler de dahil olmak üzere henüz açıklanmayan daha fazla fayda da sunuyor.

GDT token
GDT token

Globe’nin 10 avantajı

Özetlemek gerekirse, kripto türev borsası Globe’nin 10 önemli avantajı şu şekilde sıralanabilir:

  1. Geniş alım satım çifti yelpazesi
  2. Vadeli işlemlerde 100 kata kadar kaldıraç seçeneği
  3. Sürekli vadeli işlem sözleşmeleri
  4. Daha az maruziyet ve risk
  5. Kripto volatilite endeksi
  6. Birden çok platformda erişim
  7. Verilen görevleri tamamlama karşılığında Bitcoin ödülleri
  8. Yüksek seviyede piyasa derinliği
  9. %0 piyasa yapıcı ücretleri
  10. Websocket API

Globe’yi şimdi inceleyin: Globedx.com

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl